• Informacje na temat:

  dom jana kulczyka

Artykuły na temat: dom jana kulczyka
 • Grażyna Kulczyk w szczerym wywiadzie. Wspomina zmarłego Jana Kulczyka!

  Grażyna Kulczyk (65 l.) przez lata pozostawała w cieniu męża Jana Kulczyka (†65 l.). Po rozwodzie z nieżyjącym już biznesmenem zaczęła robić własne interesy. Teraz lubi się nimi chwalić. Uchyla też trochę rąbka na temat najbogatszego Polaka i pracy z nim.

 • Kulczyk i Międzyzdroje

  Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach może być zagrożony. Jan Kulczyk, który jest największym sponsorem odbywającego się od 9 lat festiwalu, podobno nie chce już finansować imprezy. Do tej pory na imprezę Kulczyk wydał kilka milionów złotych.

 • Dominika Kulczyk i Paweł Deląg zamieszkali razem!

  ...siebie dopiero po śmierci jej ukochanego taty Jana Kulczyka (†65). Aktor, zatroskany o swoją wybrankę, otoczył ją szczególną opieką. Zanim zamieszkali razem, zabrał ją w podróż na południe Europy.(...)Aktor po raz kolejny udowodnił, że jest dla niej gotowy do największych poświęceń. Jak dowiedziało się "Na Żywo", bez wahania zgodził się opuścić swój dom w Wilanowie i zamieszkał w willi Dominiki...

 • Córka miliardera z własnym programem w TVN

  Dominika Kulczyk, córka najbogatszego Polaka, w nowym programie TVN "Efekt Domina" pomaga ludziom z najbiedniejszych zakątków świata. Odwiedza Filipiny czy Kambodżę. Bez makijażu i drogich ubrań miesza cement pod budowę domów, nakłada ryż bezdomnym dzieciom.

 • Waldemar Dąbrowski opowiedział o przyjaźni z Janem Kulczykiem. To był jego przyjaciel

  ..." - zdradza Dąbrowski. Według niego nie tylko talent i wyobraźnia były kluczem do sukcesu Kulczyka. Mężczyzna miał mieć także wysokie kompetencje prawnicze i... nie popełniał błędów. Pielęgnował kontakty(...) przyjaźnie, znajdował - o dziwo! - na to czas" - stwierdza. Kulczyk pokazywał Dąbrowskiemu swoje nieznane oblicze. Był bardzo sentymentalny. "Janek pokazał mi dom, w którym się urodził, swoją szkołę...

 • Czy Camerimage odmieni Łódź?

  Drugiego grudnia, w piątym dniu festiwalu Camerimage miało miejsce wydarzenie bez precedensu w historii tej imprezy. Frank Gehry, jeden z najsłynniejszych architektów świata, nie dość że był gościem organizatorów, to jeszcze zademonstrował w formie wizualizacji i makiet efekty jednej ze swoich najnowszych prac, którą jest... nowe Centrum Festiwalowo-Kongresowe w Łodzi.

 • Tak wygląda warta 185 milionów dolarów posiadłość Kulczyka w Szwajcarii. Przepych i bogactwo!

  ...zajęły się jego dzieci - Dominika i Sebastian Kulczykowie.  Okazuje się, że Jan Kulczyk był właścicielem m.in. pięknej rezydencji położonej na działce o łącznej powierzchni czterech tysięcy metrów(...) statek kosmiczny. Natomiast pod ziemią jest basen wielkości jeziora.  Ten dom robi kolosalne wrażenie. Sami zobaczcie! *** Zobacz więcej materiałów...

 • Roman Polański: Odcisk dłoni

  Reżyser Roman Polański znalazł się w gronie 13 artystów, których odciski dłoni zostaną odsłonięte w niedzielę, 3 lipca, w Międzyzdrojach, podczas ostatniego dnia tegorocznego, X Wakacyjnego Festiwalu Gwiazd - powiedziała w piątek dyrektor festiwalu, Małgorzata Małachowska.

 • Przetakiewicz i Kulczyk rozstali się?

  Drogi Joanny Przetakiewicz (46 l.) i Jana Kulczyka (63 l.) rozeszły się podobno już pod koniec 2012 roku...

 • Międzyzdroje pożegnały gwiazdy

  W Międzyzdrojach dobiegł końca IX Wakacyjny Festiwal Gwiazd. Kulminacyjnym punktem czterodniowej imprezy była niedzielna (4 lipca) uroczysta ceremonia odsłonięcia odlewów dłoni między innymi aktorów Małgorzaty Kożuchowskiej, Stanisława Mikulskiego, Emila Karewicza.