• Informacje na temat:

  dom jarosława kreta

Artykuły na temat: dom jarosława kreta
 • Jarosław Kret: Tajna kryjówka dziennikarza

  Wszyscy zazdrościli im tej miłości. Uczucie Beaty Tadli i Jarosława Kreta przetrwało wiele zawirowań i jeszcze się wzmocniło. Najpierw oboje stracili pracę w TVP, potem starali się o zatrudnienie w stacji Nowa TV. Kupili dom, zgodnie opiekowali się swoimi dziećmi z poprzednich związków. Pogodynek, zadeklarowany kawaler, stwierdził publicznie, że Beata to miłość jego życia i że się z nią ożeni...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Oto nominacje!

  Rozpoczynamy 18. edycję plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku - uroczystość będzie transmitowała telewizyjna Dwójka. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

 • Jarosław Kret nie ma co liczyć na przebaczenie?! Złamał jej serce!

  ..., jednak z Jarkiem ma kontakt, nawet na Wigilii go gościli".  Może te późniejsze głośne rozstania Jarosława Kreta z kobietami wzięły się stąd, że sparzył się na związku z ukochaną? Rzucał, bo został(...) koleżanka byłej żony Kreta.  Miała przed nim narzeczonego, Francuza, ale wyszła za Kreta. Kiedyś małżonkowie byli we Francji. Prezenter sam namówił żonę, żeby odezwała się do swego eks. Okazało się, że ich...

 • Dla kogo Telekamery 2015? Kończy się głosowanie!

  Trwa 18. edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Każdy może wybrać swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Uwaga, głosować możemy tylko do czwartku, 22 stycznia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 9 lutego 2015 roku.

 • Beata Tadla tak szczera jeszcze nie była! Skomentowała sytuację z Jarosławem Kretem!

  Odkąd na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu wybuchł skandal wokół związku Beaty Tadli (42 l.) i Jarosława Kreta (54 l.), ich nazwiska nie schodzą z pierwszych stron gazet. W końcu dziennikarka postanowiła przerwać milczenie.

 • Jarosław Kret: Smak Indii

  W księgarniach pojawi się kolejny dodruk bestsellera Jarosława Kreta "Moje Indie". Z prezenterem pogody i podróżnikiem rozmawiamy o egzotycznym kraju, w którym z przerwami spędził pięć lat. Za co kocha induską kuchnię? Z jaką bollywoodzką aktorką żył w przyjaźni?

 • Beata Tadla i Jarosław Kret są krok od rozstania?!

  Wygląda na to, że relacja Beaty Tadli (42 l.) i Jarosława Kreta (54 l.) może być zagrożona. Nie mają dla siebie czasu, a on wyprowadza ją z równowagi... wspominając swoją byłą.

 • Jarosław Kret: Zamieszkać na Krecie?

  Żyje, by realizować marzenia. Najchętniej te dziecięce, o podróżach. Ma już kolejne - o domu w... Tunezji. Dzisiaj już wie, że wkrótce je zrealizuje.

 • Jarosław Kret nie odpuszcza?! Beata Tadla jest zażenowana jego zachowaniem!

  ..., że będzie to dom dla niej, Janka i Jarosława Kreta. Gdy pogodynek ją zostawił, zaczęła sama ponosić wysokie koszty utrzymania posiadłości. Coraz częściej martwi się, czy im podoła, gdy straci pracę(...). Wiele uświadomiła mu terapia, na którą dla niej poszedł. Wciąż nie traci nadziei, że Beata da mu kolejną szansę. Ostatnio swoje uczucia postanowił zademonstrować w dość zaskakujący sposób. W obecności...

 • Kret, Anka i Natasza

  Paul Anka będzie gwiazdą drugiego odcinka "Przebojowej nocy" w sobotni wieczór w TVP1. Nowym gospodarzem programu będzie Jarosław Kret. Na muzyczno-taneczne show "Przebojowa noc" TVP1 zaprasza w soboty o 22.05.