• Informacje na temat:

  dom kalisza ryszarda

Artykuły na temat: dom kalisza ryszarda
 • Ryszard Kalisz ochrzcił synka!

  Ryszard Kalisz (59 l.) i jego żona Dominika (30 l.) przeżywali ostatnio ważną uroczystość rodzinną.

 • To nie koniec kłopotów Olgi J.

  Jeszcze we wrześniu może zakończyć się śledztwo w sprawie przesyłki z marihuaną zaadresowanej m.in. na psa znanej wokalistki Olgi J. Sprawę prowadzą celnicy, a nadzoruje mokotowska prokuratura. Wokalistka - w innym postępowaniu - została oskarżona o posiadanie 2,83 g marihuany.

 • Ryszard Kalisz rzuca politykę dla rodziny!

  ...zepchnęła politykę daleko na drugi plan w życiu Kalisza świadczą ostatnie jego wizyty w szpitalu u czekającej na poród żony. Kalisz nawet przywiózł do lecznicy swoją mamę Izabelę, która jest schorowana...

 • Zbigniew Ziobro pisze do Kory

  Lider SP Zbigniew Ziobro w liście do znanej wokalistki Kory zaapelował, by przestała brać udział w akcji promowania narkotyków. Wokalistka jest oskarżona o posiadanie marihuany.

 • Ryszard Kalisz i jego żoną opowiadają o swojej miłości. Ależ się kochają!

  Ryszard Kalisz (60 l.) w najnowszym wywiadzie przekonuje, że jest bardzo szczęśliwy w związku z Dominiką (31 l.). Z kolei jego żona opowiada, co ją w nim urzekło. Zdradzają jak wygląda ich codzienne życie.

 • Tomasz Kot: Bandzior, ale nie łysy

  - Pomyślałem, że może ciekawie byłoby nie robić kolejnego wielkiego, łysego, prymitywnego bandziora - powiedział Tomasz Kot, odtwórca roli Opata w obrazie "Yuma". Film wchodzi na ekrany kin 10 sierpnia.

 • Ryszard Kalisz oddał matkę do "domu starców"

  Jeden z tabloidów twierdzi, że Ryszard Kalisz (57 l.), zgrywus, żartowniś i ulubieniec publiczności, oddał matkę do domu starców.

 • Nagrody Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Scenograf Halina Dobrowolska, kostiumograf Marta Kobierska, autor zdjęć Jan Laskowski, kierownik produkcji Jerzy Rutowicz, reżyser Wincenty Ronisz, operator dźwięku Mariusz Kuczyński i krytyk Stanisław Janicki to laureaci Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich 2013.

 • Szok! Ryszard Kalisz wymeldował syna ze swojego mieszkania!

  Zaraz po narodzinach małego Ignasia poseł kreował się na przykładnego i troskliwego ojca. Pojawił się nawet na okładce jednego z kolorowych magazynów, gdzie przekonywał, jak to uwielbia zajmować się malcem! Wywiad o późnym ojcostwie okraszony był piękną sesją z potomkiem. Niestety, życie rodzinne Ryszarda Kalisza okazało się zgoła odmienne. Ostatnie zdjęcia paparazzich, na których matka jego...

 • Wigilijne potrawy gwiazd

  Wigilijny wieczór to nie tylko pasterka, kolędy, choinka, prezenty, ale także wspólne spotkanie przy stole. Jakie danie przyrządzić, by dogodzić tradycji i podniebieniu? Oto wigilijne potrawy znanych artystów, duchownych i polityków.

Wideo na temat: dom kalisza ryszarda
 • Ryszard Kalisz pokazał dom i rodzinę

  Po odejściu z polityki Ryszard Kalisz wrócił do zawodu prawnika i skupił się na swoich najbliższych. W "Dzień Dobry TVN" razem z żoną Dominiką opowiedział o swojej patchworkowej rodzinie. - Nie spodziewałam się, że zwiążę się z mężczyzną starszym ode mnie - zdradziła żona Kalisza. - Od pierwszej chwili, kiedy się zobaczyliśmy wiedzieliśmy, że będziemy razem - dodał prawnik. Kto rządzi w domu