• Informacje na temat:

  dom kasi dowbor

Artykuły na temat: dom kasi dowbor
 • Katarzyna Dowbor (59 l.) i ekipa programu "Nasz nowy dom" pomogła kolejnej rodzinie. Kasia (38 l.), Mariusz (39 l.) i ich synek mieszkali w fatalnych warunkach. W ich domu na każdej ścianie był grzyb! Jak teraz wygląda odnowione mieszkanie?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Zmysłowa Kaja Paschalska

  Ósmy odcinek 3. edycji show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" należał do Kai Paschalskiej. Aktorka i wokalista wystąpiła jako Lana Del Rey w utworze "Blue Jeans" i zawojowała polsatowską scenę. Oto, co działo się w sobotę, 25 kwietnia, w "TTBZ".

 • Katarzyna Dowbor potwierdza przykre wieści. Jej mama uległa wypadkowi

  To prawdziwy dramat dla pani Krystyny (86 l.), mamy Katarzyny Dowbor (60 l.). Kobieta uległa nieszczęśliwemu wypadkowi i teraz wymaga długotrwałego leczenia. "To prawda. Mama straciła dawną sprawność i ją to bardzo denerwuje" - przyznaje dziennikarka.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Znamy wszystkich uczestników 3. edycji show

  Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w trzeciej odsłonie hitowego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Znamy już wszystkich uczestników 3. edycji programu Polsatu.

 • Katarzyna Dowbor wraca do TVP?!

  ..., który byłby idealny dla Kasi Dowbor jako gospodyni" - zdradza jedna z osób pracujących w TVP. Gdy dwa lata temu dziennikarka dostała wypowiedzenie, była jedną z bardziej rozpoznawalnych twarzy(...)Dla wielu kobiet przekroczenie 50. roku życia nie jest powodem do radości. Uważają, że definitywnie kończy się młodość, a wszystko co najlepsze już za nimi. Ale Katarzyna Dowbor (56 l.) właśnie teraz...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Kawalec wygrywa, ale nie wchodzi do finału

  Za nami 8. odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdą wieczoru okazał się Jacek Kawalec, który brawurowo wcielił się w Joe Cockera i został zwycięzcą przedostatniej odsłony programu. Nie zobaczymy go jednak za tydzień w finale...

 • Rewolucja w życiu Katarzyny Dowbor!

  Niebawem w domu Katarzyny Dowbor (58 l.) zajdą wielkie zmiany. Gwiazda już stara się do tego jak najlepiej przygotować...

 • Koniec bezrobocia

  Katarzyna Dowbor wraca do telewizji! Dostała swoją szansę, bo potrafi zrozumieć ludzi będących w potrzebie.

 • Katarzyna Dowbor: Smutne chwile w życiu dziennikarki. Można tylko współczuć

  W swoim ogromnym domu Katarzyna Dowbor (60 l.) została tylko z gosposią i psami. Bała się tego od dawna. Dlatego, by nie spędzać wieczorów w pojedynkę, postanowiła ściągnąć do siebie mamę. Czy starsza pani da się namówić?

 • "Zdrowa w każdym calu" kolejną jesienną nowością Polsat Cafe

  Kolejną jesienną nowością kanału Polsat Cafe, po "U-Turn. Zawróceni", "Shopping Queen", "Baw mnie. Kasia Kwiatkowska show" i "Pannach na wydaniu", będzie program Katarzyny Dowbor o tematyce zdrowotnej pt. "Zdrowa w każdym calu".

Dyskusje na temat: dom kasi dowbor