• Informacje na temat:

  dom katarzyny zielińskiej

Artykuły na temat: dom katarzyny zielińskiej
 • ​"Barwy szczęścia": Katarzyna Zielińska święta spędza w domu

  Wigilia w domu Katarzyny Zielińskiej zaczyna się już z samego rana. - Zaczynamy działać o dziewiątej! Uwijamy się wszyscy... Jedni ubierają choinkę, inni pieką, gotują, albo - jak ja - dekorują stół(...) z tatą i siostrą na długi spacer do lasu, by zawiesić na drzewach smakołyki dla zwierząt. Teraz  aktorka po kolacji idzie na drugą - do rodzinnego domu jej męża, Wojciecha Domańskiego, który podobnie jak...

 • Jakubik pręży muskuły u boku Pazury!

  Arkadiusz Jakubik, błyskotliwy aktor znany z filmów Wojciecha Smarzowskiego "Dom zły" i "Wesele" oraz serialu "13 posterunek", postanowił zaskoczyć widzów kolejny raz - tym razem usłyszymy go w komedii dla całej rodziny, francuskim hicie "Na tropie Marsupilami".

 • "O mnie się nie martw": Dagmara Bąk czuje się na planie serialu Dwójki jak w domu!

  Dagmara Bąk, czyli Kinga z „O mnie się nie martw”, miała już na swoim koncie udział w kilkunastu serialach, gdy dostała rolę w nominowanej dwukrotnie do Telekamery „Tele Tygodnia” produkcji Dwójki. Bardzo się ucieszyła, że zagra u boku Joanny Kulig, Stefana Pawłowskiego i Katarzyny Zielińskiej.

 • Odchodzi z "Kocham Cię Polsko"

  Obchodząca w środę 33. urodziny Katarzyna Zielińska poinformowała na swoim blogu, że tej jesieni nagra ostatni sezon programu "Kocham Cię Polsko".

 • Zielińska: Zaręczyny w święta?

  Wizyta Katarzyny Zielińskiej w rodzinnym domu może przynieść wiele niespodzianek. Na co czekają bliscy aktorki?

 • Koroniewska i Zielińska: Przyjaciółki

  Stara się polubić to, na co nie ma wpływu. Tym bardziej, że czasem trudne do zaakceptowania zmiany mile ją zaskakują.

 • Zielińska nie chce ślubu

  Rodzice Kasi Zielińskiej pragną, by założyła rodzinę. Ale ona ma inne plany. Mimo że znalazła wymarzonego towarzysza życia.

 • Kolędy, pierogi i pierniczki

  Boże Narodzenie to magiczny czas. Jak wyglądały święta w rodzinnych domach gwiazd? Które tradycje podtrzymują do dziś? Czy góralska Wigilia różni się od tej spędzanej w Warszawie?

 • Jej ideał mężczyzny

  Ostatni rok był dla Katarzyny Zielińskiej pasmem sukcesów, ale okupionych swoją ceną. Bo sukces - jak mówi aktorka- to rezygnacja z jednej rzeczy dla drugiej.

 • "rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska jest najcenniejszą polską aktorką!

  Leśniewska z "Diagnozy" (6. miejsce). Na liście 25 najcenniejszych gwiazd są też nazwiska Katarzyny Zielińskiej (13. miejsce), Beaty Tyszkiewicz (21. miejsce) i Bożeny Dykiel (24. miejsce). Ze wszystkich(...) dowód na to, że jest znana i ceniona, że widzowie szanują jej osiągnięcia i ufają jej osądom. Wartości marketingowej gwiazd nie wyznacza się jedynie na podstawie liczby polubień na Facebooku, liczby...

Zdjęcia na temat: dom katarzyny zielińskiej