• Informacje na temat:

  dom kluby

Artykuły na temat: dom kluby
 • Rusza 2. sezon "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Co z ciążą Elizy?

  ...20 kwietnia premiera drugiej serii "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Jak zapewniają organizatorzy, "w nowym sezonie na uczestników czekają kolejne kluby, wyjazdy i miłosne podboje".

 • Między nami głuchoniemymi

  Siedem premierowych tytułów pojawi się dziś w repertuarze polskich kin. Obok nowej produkcji Disenya - "Krainy jutra" z George'em Clooneyem - w gronie tym znalazły się dwa europejskie filmy ze wspólnym mianownikiem: francuski hit "Rozumiemy się bez słów" oraz festiwalowe odkrycie z Ukrainy "Plemię" - obydwa rozgrywające się w środowisku osób głuchoniemych.

 • Maryla Rodowicz: Polubiłam samotność!

  ...spędziłam tydzień. W stanie wojennym rodziłam Kasię. Na poród wiozła mnie sąsiadka. Chyba maluchem, pamiętam jak trzęsło, myślałam że tam urodzę. Trudno było godzić dom z karierą? - Oczywiście. W latach 80. z kłopotów finansowych ratowały mnie ówczesne kluby polonijne w Chicago i pod Nowym Jorkiem. Dostawałam tam 6-tygodniowe kontrakty. Ogromną część pieniędzy przepuszczałam na telefony do dzieci, bo...

 • Marcin Wójcik: Lubię odgrywać "trochę głupszego"

  Telewizja tak spopularyzowała jego duet z Robertem Górskim, że bardziej kojarzymy obu panów razem niż osobno. Teraz oglądamy w Dwójce ich kolejny wspólny program, do którego zapraszają ciekawych ludzi. Choć sami są jeszcze ciekawsi.

 • Sposób na zimę z Warszawą Kobiet

  ...oferują topowe warszawskie kluby - Room 13 oraz Level 27. Niezwykłe wnętrza, świetni DJ-e i darmowe drinki z kartą Warszawy Kobiet to przepis na niezapomniany jesienny lub zimowy wieczór. Postaw...

 • "Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią": Jimmy Savile, pedofil z telewizji

  Przez lata był gwiazdą i przyjacielem możnych - po jego śmierci na jaw wyszła ponura prawda. Jimmy Savile, brytyjski dziennikarz muzyczny i prezenter telewizyjny, niegdyś uważany za skarb narodowy, w rok po śmierci został napiętnowany jako najohydniejszy sprawca przestępstw seksualnych w historii Wielkiej Brytanii. Premiera dokumentu o Savile'u w ramach cyklu "Zbrodnie, które wstrząsnęły Anglią" już w poniedziałek, 18 sierpnia, o godz. 23 na kanale dokumentalnym CI Polsat.

 • "Barwy szczęścia": Czas kobiet - rozmowa z Modestem Rucińskim

  Ogląda pan mundial? - O tak! Jestem kibicem, gram z Tymonem (syn aktora - przyp. red.) w piłkę, wczoraj mieliśmy nawet mecz rodzice kontra chłopcy. Jeśli chodzi o kluby, uwielbiam FC Barcelonę(...) przegapić żadnego meczu. Pierwszy mój świadomie przeżyty mundial to był Meksyk 1986. Odbywające się co cztery lata mistrzostwa świata są dla mnie prawdziwym świętem. - Z jednej strony atmosfera wakacji...

 • Aukcja prac Andrzeja Wajdy

  Kolekcjonerzy zacierają ręce. Już 30 listopada w ramach festiwalu Jazz Jamboree odbędzie się aukcja rysunków Andrzeja Wajdy. Pod młotek pójdą dwie prace znanego reżysera, który zanim zajął się robieniem filmów, studiował w krakowskiej ASP.

 • Robert Lewandowski: Jak żona zrobiła z niego mistrza?

  ..., była siatkarka i nauczycielka wychowania fizycznego, wyszukiwała kolejne kluby na Mazowszu i zawoziła tam ukochanego Bobka. Tak nazywano Roberta, bo zawsze był najmniejszy. Tata Krzysztof (†50 l.) stał...

 • Depeche Mode: Niespodzianki w Łodzi

  Brytyjski zespół Depeche Mode wystąpi w poniedziałek (24 lutego) w Łodzi w ramach światowej trasy "The Delta Machine Tour", promującej album "Delta Machine". Jako support zagra duńska grupa Choir Of Young Believers.