• Informacje na temat:

  dom krzysztofa ziemca

Artykuły na temat: dom krzysztofa ziemca
 • Krzysztof Ziemiec: Uwiódł żonę w niecodzienny sposób!

  ..., inaczej patrzę na świat. Mądrzej, z dystansem, nie ekscytuję się bez potrzeby. Żyję głębiej. Miesiące spędzone w szpitalach i długotrwała rehabilitacja uświadomiły mi, jak wiele ważnych rzeczy mi(...)! Warto się starać, a czasem poświęcić wiele, aby móc co jakiś czas zobaczyć uśmiech najbliższych i usłyszeć od nich czułe słowo. Warto mieć dom i najbliższych, do których można wrócić i na których można...

 • Ziemiec laureatem nagrody im. bp. Jana Chrapka

  Prezenter telewizyjnych "Wiadomości" Krzysztof Ziemiec został laureatem 12. edycji nagrody "Ślad" imienia biskupa Jana Chrapka. Nagrodę wręczono we wtorek podczas uroczystej gali w Domu Arcybiskupów Warszawskich.

 • Krzysztof Ziemiec o rozstaniach w show-biznesie: Ludzie wyrzucają siebie jak zużyte ubrania

  ...świadomie i staramy się pielęgnować uczucia. Bycie razem to blaski i cienie... K.Z.: - To oczywiste, ale im człowiek dłużej jest z tą drugą osobą, tym życie jest fajniejsze. Pamiętam, że kiedyś(...) z potrzeby serca. Niektórzy otrzymują propozycje występu w reklamie, a do mnie lgną ci, którzy mają problemy. Wspieram więc osoby, które tego potrzebują. Ma pan jeszcze czas dla rodziny? Jakieś domowe...

 • Krzysztof Ziemiec w nowej roli

  Dlaczego Krzysztof Ziemiec wybrany został do roli narratora w dokumentalnym filmie "Jan Paweł II. Szukałem Was..."? Według dziennikarza postać polskiego papieża pomogła mu w podjęciu wielu ważnych decyzji w dorosłym życiu.

 • Ziemiec poprowadzi "Wiadomości"?

  Po długiej rehabilitacji poparzony w czerwcu 2008 roku Krzysztof Ziemiec (42 l.) ma poprowadzić wigilijne wydanie "Wiadomości".

 • Królikowski, Golec czy Ziemiec?

  Już 23 października gwiazdy dowiedzą się, jak postrzegają je ich dzieci. Córki Królikowskich, Golców i Ziemców wystąpią jako główne bohaterki najbliższego odcinka "Wielkiej draki o dzieciaka". A rodzice będą próbowali wykazać się znajomością swoich dziewczynek.

 • Ziemiec nie wróci do pracy?

  ...specjalistycznego ośrodka na warszawskim Kole na rehabilitację" - mówi Ziemiec w rozmowie z pismem "Świat & Ludzie". Nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle pan Krzysztof będzie mógł wrócić do pracy. W czerwcu kończy się...

 • Krzysztof Ziemiec: Nie wstydzi się Jezusa

  Krzysztof Ziemiec zawsze podkreśla, że nie kryje się ze swoją wiarą, propaguje nawet akcję "Nie wstydzę się Jezusa". Uważa, że najpełniej można przeżyć święta w domu z rodziną.

 • Ziemiec: Ludzie nie doceniają tego

  ...zdrowie, dom, rodzinę, normalne życie. Chcę, aby opowiedziane w "Niepokonanych" historie skłoniły nas do refleksji. FB.init("f68de3472255bf7ab891c34ffa18a734"); (nr 39)

 • Ziemiec rozmawia z mężem Anny German

  14 czerwca (godz. 17.40) na antenie TVP 1 wyemitowany zostanie wywiad "Anna German - moja miłość", w którym o sławnej piosenkarce opowie mąż artystki.