• Informacje na temat:

  dom kuby wojewódzkiego

Artykuły na temat: dom kuby wojewódzkiego
 • Renata Kaczoruk kusi Kubę Wojewódzkiego na plaży. Pokazała pupę!

  Ostatni grudniowy weekend był dla Kuby Wojewódzkiego (53 l.) i Renaty Kaczoruk (30 l.) bardzo gorący...

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Sara Boruc u Kuby Wojewódzkiego. Zapytał ją o Annę Lewandowską. Odpowiedź?

  Sara Mannei-Boruc (32 l.) była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego (55 l.). Podczas rozmowy padały różne pytania: o jej strój, płytę, męża. Nie zabrakło również nawiązania do... Anny Lewandowskiej (30 l.). Wówczas żona Artura Boruca (38 l.) zaczęła tłumaczyć, że gdyby nie popularni partnerzy, to ich ukochane nie byłyby osobami, którymi są. Co na to żona Roberta Lewandowskiego (30 l.)?

 • "X Factor": "Jedna wielka tragedia" poza programem

  Pierwszy odcinek "X Factor" na żywo toczył się w cieniu zmiany zasad w dogrywce. Producenci w ostatniej chwili wycofali się z przyznania Kubie Wojewódzkiemu podwójnego głosu.

 • Marek Raczkowski (56 l.), znany artysta i rysownik, bardzo osobliwie wspomina swoją wizytę w show Kuby Wojewódzkiego - był wtedy pod wpływem kokainy.

 • Pikej odpowiada Kubie Wojewódzkiemu

  Raper Piotr "Pikej" Kukulski odniósł się do złośliwości Kuby Wojewódzkiego.

 • Matka Kuby Wojewódzkiego w szpitalu!

  Z plikiem kolorowych gazet i prowiantem przechodził codziennie korytarzem oddziału kardiologicznego, potem znikał w jednym z pokoi. - Do kliniki trafiła mama Kuby, Maria. Kuba tak bardzo martwił(...) rodziła swoje pierwsze dziecko. Dziennikarz zawsze miał dobry kontakt z mamą. Często widywano go pod jej domem, kiedy wyprowadzał jej psa. Taki syn to prawdziwy skarb. Teraz pora na wnuki!

 • "X Factor": Drużyna Ewy Farnej w rozsypce

  Jeszcze na etapie domów jurorskich grupa Ewy Farnej wydawała się najmocniejsza w czwartej edycji "X Factor". Co się stało?

 • Rewolucja w życiu Wojewódzkiego? Wszystko dzięki Chylińskiej!

  ...l.), z którą współpracował m.in. na planie „Małych gigantów”.  "Aga od dwóch lat stara się przekonać Wojewódzkiego, że małżeństwo to nic strasznego. Sama nie może się już doczekać, by zaśpiewać na jego(...) o swoich przekonaniach.  Goszcząc w programie Kuby, wytknęła mu, że niepotrzebnie przeciąga narzeczeństwo.  "Ja wiem, chodzicie z Renatą, ja bym się wynudziła na maksa, jak bym tak chodziła z Markiem...

 • Wojewódzki kontra Sistars

  Wokalistki popularnej ostatnio grupy Sistars będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w niedzielę, 15 lutego. Tego samego dnia w "Popliście" pojawi się trójmiejska grupa Kevin Arnold. Oba programy, jak zwykle, nada telewizja Polsat.