• Informacje na temat:

  dom lenny kravitza

Artykuły na temat: dom lenny kravitza
 • "Gra o tron": Jason Momoa lubi grać tych silnych, milczących typów

  Bonet, byłą żoną muzyka Lenny'ego Kravitza. "Nasze rodziny są pomieszane. Uwielbiam jej męża, jest dla mnie jak brat, uwielbiam ich dzieci. To jest piękne, ale wymagało wiele pracy" - wspomniał(...)Jego dom i otoczenie najlepiej oddają jego osobowość i wrażliwość - w swojej posiadłości wybudował ściankę wspinaczkową i indiańskie tipi, dzieci biegają wszędzie boso, a on sam zamiast kręcić film...

 • Urszula Chincz: Decyzja nie była łatwa

  Kiedy straciła posadę prowadzącej "Pytanie na śniadanie" w TVP2, postanowiła działać. Urszula Chincz, córka dziennikarza Andrzeja Turskiego, przyjęła propozycję konkurencyjnej stacji i dołączyła do zespołu popularnego programu śniadaniowego "Dzień Dobry TVN".

 • Doda się urządza

  ..."Mój nowy dom nazwałam "Odyseja 2028", żeby przez kolejne 20 lat wyglądał ponadczasowo. Bardzo kiczowato i energetyzująco" - mówi w rozmowie z jednym z dzienników.

 • Lenny Kravitz słucha przyjaciół

  Zanim ukaże się jakiekolwiek wydawnictwo sygnowane przez Lenny'ego Kravitza, amerykański rockman zazwyczaj prezentuje swe nowe utwory swoim przyjaciołom. Ich opinia ma dla muzyka bardzo duże znaczenie.

 • Lenny Kravitz obrabował bank?

  Znany amerykański muzyk Lenny Kravitz bardzo zdziwił się, gdy w sobotę, 26 listopada, na Florydzie niespodziewanie aresztowała go policja. Jego zaskoczenie wzrosło jeszcze bardziej, kiedy okazało się, że jest podejrzany o obrabowanie jednego z banków.

 • Lenny Kravitz: Ludzie spluwali na widok moich rodziców

  Na koncertach w Polsce gości niezmiernie rzadko. Co innego w kinach, gdzie zdarza mu się grywać w dwóch produkcjach naraz. 26 grudnia czterokrotny zdobywca nagrody Grammy, Lenny Kravitz, da próbkę aktorskiego talentu w "Kamerdynerze" - niezwykłej i opartej prawdziwych wydarzeniach historii Cecila Gainesa, który pracował dla ośmiu kolejnych prezydentów Ameryki.

 • Lenny Kravitz wspomina zmarłą przyjaciółkę

  "Była skarbem. Geniuszem" - tak o zmarłej w niedzielę (26 grudnia) wokalistce Teenie Marie mówi jej przyjaciel, Lenny Kravitz.

 • Nowa płyta Lenny'ego Kravitza

  Amerykański multiinstrumentalista i wokalista Lenny Kravitz zapowiedział wydanie swojej szóstej płyty studyjnej z premierowym materiałem. Nosić ma ona tytuł będący zarazem imieniem artysty - "Lenny". Na albumie znajdzie się m.in. piosenka nawiązująca do dramatycznego ubiegłorocznego epizodu z życia wykonawcy.

 • "Podróż w zupełnie innym kierunku"

  "Można powiedzieć, że ten album jest jakby zamknięciem koła" - tak o płycie "Black And White America" (premiera 22 sierpnia) mówi Lenny Kravitz. W ramach trasy promującej ten materiał amerykański wokalista i muzyk 9 listopada wystąpi w Warszawie.

 • Kravitz: Nagi podrywacz

  Słynny rockman Lenny Kravitz zdecydował się rozebrać do zdjęcia, które trafi na okładkę najnowszej edycji "America Magazine", pisma Damona Dasha, hiphopowego impresario, twórcy imperium, w skład którego wchodzą m. in. wytwórnia Roc-A-Fella Records (wydaje płyty Jay-Z i Kayne West), firma odzieżowa Roc-A-Wear i spółka filmowa. Lenny chyba chce zaprezentować się w całej okazałości, by zrobić