• Informacje na temat:

  dom lukasza nowickiego

Artykuły na temat: dom lukasza nowickiego
 • Jan Nowicki: Dla żony nawet przeprowadzka!

  .... Zachował dom z lat dziecięcych, odwiedza siostrę Hannę i przyjaciół ze straży pożarnej. Często bywa też w Warszawie, by spotkać się z wnukami. 15-letni Piotr – syn Łukasza Nowickiego – ciągle(...) nudny prymus, który pójdzie do korporacji pracować. Mam nadzieję, że to będzie jakiś facet" – mówi pan Jan. Najnowsza książka To właśnie wnuk Piotr wymyślił tytuł najnowszej książki Jana Nowickiego...

 • Łukasz Nowicki: Jest pięknie!

  - Praca na żywo to przypływ adrenaliny - przyznaje Łukasz Nowicki. Prywatnie też nie stroni od silnych wrażeń. Właśnie przygotowuje się do kolejnej górskiej wyprawy.

 • Łukasz Nowicki: Dziecko to wyśniony prezent!

  Łukasz Nowicki (44 l.) i jego ukochana, Olga (31 l.) od dawna marzyli o wspólnym potomstwie.

 • Mlynkova i Nowicki skarżą się na media

  Rozwodzący się Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki w programie Tomasza Lisa z przejęciem opowiadali, jak bardzo czują się zaszczuci.

 • Łukasz Nowicki: Rodzina wkrótce się powiększy?!

  ...maluchów na warszawskiej Pradze. - Ułożyła sobie też relacje z Piorusiem - mówi informator tygodnika. 12-letni syn Łukasza Nowickiego i jego byłej żony, Haliny Młynkowej (39), na co dzień mieszka z mamą w Czechach. Kiedy jednak przyjeżdża do taty, w domu jest wielkie święto. Bo dom pełen dzieci to dla nich wielka radość. Dlatego rozmowy o powiększeniu rodziny, o wspólnym dziecku są coraz...

 • Nowicki: Zrobię to za darmo!

  Lubi adrenalinę, wyzwania i skrajności. Łukasz Nowicki doskonale odnajduje się więc w magazynie porannym i w pełnym emocji teleturnieju. Prowadząc "Postaw na milion" swoje nerwy zawsze trzyma na wodzy. - Sprawiam wrażenie spokojnego, ale to tylko pozory - przyznaje.

 • Łukasz Nowicki odnalazł szczęście na nowo! To spełnienie jego marzeń

  Powitać na świecie maleńkie dziecko zaraz na początku nowego roku, to wielkie szczęście. A radość taka spotkała Łukasza Nowickiego, aktora i prowadzącego "Pytanie na śniadanie" oraz teleturniej(...) z mężem nacieszyć naszym szczęściem. Wiadomo, że przy noworodku jest sporo pracy, ale też to ogromna radość" - wyznała "Rewii" świeżo upieczona mama. Aktor i jego żona nie chcą na razie zdradzać...

 • Jak wypada w porównaniu z ojcem?

  Aktor i prezenter telewizyjny Łukasz Nowicki opowiada o życiu w cieniu sukcesów słynnych rodziców - aktora Jana Nowickiego i lekkoatletki Barbary Janiszewskiej-Sobotty. "To może rodzić kompleksy" - przekonuje.

 • Łukasz Nowicki po raz drugi został ojcem! Oryginalne imię córki

  Łukasz Nowicki (43 l.) ma już prawdziwą patchworkową rodzinę: własny syn, syn żony i wymarzona wspólna córka! Dziewczynka niedawno przyszła na świat i otrzymała oryginalne imię!

 • Jan Nowicki kończy 70 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad 150 ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Ketling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana, wielki kibic piłki nożnej, kończy w czwartek, 5 listopada, 70 lat.