• Informacje na temat:

  dom nad rozlewiskiem książka

Artykuły na temat: dom nad rozlewiskiem książka
 • Zmiany nad rozlewiskiem

  Od trzech lat, jesienią, w niedzielne wieczory serial o życiu nad rozlewiskiem gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Śledzą oni perypetie Małgosi, która porzuciła Warszawę dla niewielkiego miasteczka na Mazurach, Basi dopiero na emeryturze odnajdującej miłość oraz Marysi, żywiołowej córki Małgosi, dopiero wchodzącej w dorosłe życie.

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Dom nad rozlewiskiem

  Za kanwę scenariusza serialu posłużyła znana książka Małgorzaty Kalicińskiej pod tym samym tytułem. To ciepła, pełna optymizmu i życiowych mądrości opowieść...

 • Wraca "Życie nad rozlewiskiem"

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Życie nad rozlewiskiem II". W czwartej serii zostaną pokazane korzenie sagi pokoleń trzech kobiet. Główne bohaterki ponownie grają Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek i Olga Frycz.

 • Napisała książkę!

  Barbara Jabłonowska z "Domu nad rozlewiskiem" i "Miłości nad rozlewiskiem", w którą wciela się Małgorzata Braunek, została pisarką! Tytuł jej książki - "Życie nad rozlewiskiem"- jest jednocześnie tytułem trzeciej części serialu.

 • Mazurskie plenery serialu TVP

  Na początku sierpnia ekipa nowego serial u TVP "Dom nad rozlewiskiem" przeniosła się z Warszawy na Mazury. W okolicach Olsztyna realizowane są obecnie kolejne sceny do serialu.

 • Świetny materiał na... serial

  ..., którzy wolą słuchać niż czytać. Interpretacja Anny Dereszowskiej nadała powieści Katarzyny Błeszyńskiej dodatkowego uroku, a sama aktorka uważa, że książka i audiobook będą najgorętszymi premierami tego lata. Powieścią "Ciepła głód" zainteresowała się też Katarzyna Kalicińska, producentka serialowej sagi "Dom nad rozlewiskiem", "Miłość nad rozlewiskiem" i "Życie nad rozlewiskiem". Dowiedzieliśmy się...

 • Brodzik znowu nad rozlewiskiem

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu "Dom nad rozlewiskiem" , w reżyserii Adka Drabińskiego, przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, w którą wciela się ponownie Joanna Brodzik.

 • Mazurskie plenery serialu TVP

  Na początku sierpnia ekipa nowego serialu TVP "Dom nad rozlewiskiem" przeniosła się z Warszawy na Mazury. W okolicach Olsztyna realizowane są obecnie kolejne sceny do serialu.

 • Gwiazdy w "Domu nad rozlewiskiem"

  Gwiazdorska obsada, wielkie emocje i moc niespodzianek. Joanna Brodzik, Małgorzata Braunek, Olga Frycz, Piotr Grabowski i Jerzy Schejbal spotkali się na planie serial u "Dom nad rozlewiskiem". Historia kobiety, która zaczyna żyć według własnej recepty, ma szansę stać się przebojem tegorocznej jesieni.