• Informacje na temat:

  dom nad rozlewiskiem slub

Artykuły na temat: dom nad rozlewiskiem slub
 • "Cisza nad rozlewiskiem": 10 scen z życia Joanny Brodzik

  ...(śmiech) - wyznała aktorka, która pierwszy rok po urodzeniu poświęciła całkowicie roli matki, odrzucając kolejne oferty. Czas nad Rozlewiskiem Kiedy w 2009 r. wszyscy typowali ją na gwiazdę nowego serialu TVN, aktorka przeszła do TVP, by zagrać główną rolę w ekranizacji książki "Dom nad Rozlewiskiem". - Wierzę, że z TVN-em będę jeszcze niejedno robiła. Ale kiedy zaproponowano mi rolę...

 • Rozważna i... drapieżna

  Nad rozlewiskiem nie zawsze jest sielsko i miło. Buzują namiętności. Kipią frustracje. Tylko dom Pauli i Sławka nieoczekiwanie stał się ostoją szczęścia i spokoju. Jak oni to zrobili?

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Ślub i... romans?

  Nad Mazurami rozpęta się burza stulecia, księdza zwali z nóg gorączka, a obrączki... nie dojadą! Nie o takim ślubie marzyli Mirka (Sylwia Arnesen) i Maciek (Maciej Wierzbicki)...

 • Marzy o roli w filmie kostiumowym

  Widzowie znają ją przede wszystkim z "Przystani" , ale występowała też m.in. w "Domu nad rozlewiskiem" i ostatnio w "Nowej" . Anna Czartoryska wyznaje, że teraz marzy o roli w filmie kostiumowym.

 • ​"Cisza nad rozlewiskiem": Zostań Miss po 50ce!

  Małgorzata Kalicińska, autorka bestselleru “Dom nad rozlewiskiem", na motywach którego powstała mazurska saga “Nad rozlewiskiem", została jurorką w konkursie-akcji społecznej Miss po 50ce. Sprawdź, dlaczego!

 • Brodzik i Wilczak: Będzie ślub?

  Niedawno Joanna Brodzik spędzała całe dnie na planie serial u, a Paweł Wilczak zajmował się dziećmi. Teraz role się odwróciły. Aktor ma pełne ręce pracy, a artystka... ciasta, z którego lepi pierogi!

 • Antoni Królikowski zmienił się dzięki ukochanej! Będzie ślub?!

  ...współpracę z produkcją Domu nad Rozlewiskiem. Julia z kolei wystąpiła w serialach "Klan" i "Rodzinka.pl" oraz w filmie "Kobiety mafii" i podpisała kontrakt reklamowy z dużą firmą kosmetyczną. Wystąpiła(...) blisko siebie anioła stróża w osobie aktorki Julii Wieniawy (19 l.), i mają nadzieję, że tak zostanie już na zawsze. W pamięci rodziców Antoniego nadal żywe są niespokojne noce, gdy czekali do rana na...

 • Boi się żony, matki i... dzieci

  Już od września będziemy mogli oglądać nowy serial "Wszyscy kochają Romana". Jest to rodzima wersja popularnej amerykańskiej produkcji "Everybody Loves Raymond". W tytułowej roli wystąpi Bartek Kasprzykowski, znany z "Miłości nad rozlewiskiem", "Magdy M." i "Rancza".

 • Rozwód i oświadczyny nad rozlewiskiem

  ...o tym, że Marysia znów jest wolną kobietą zareaguje leśniczy Krzysztof? Czy córka Małgosi naprawdę sprzeda dom i przeprowadzi się nad rozlewisko? Czy Kubie i Agacie uda się ułożyć sobie życie we dwoje? Odpowiedzi na te pytania poznamy już w najbliższą niedzielę. Na emisję 12. odcinka serialu "Nad rozlewiskiem" TVP 1 zaprasza 17 lutego o godzinie 20.20.

 • Świąteczny numer "Świata Seriali"

  Świąteczny numer "Świata Seriali " od 21 grudnia w kioskach. O czym będziemy mogli przeczytać w tym wydaniu?