• Informacje na temat:

  dom nicole kidman

Artykuły na temat: dom nicole kidman
 • Nicole Kidman: Adoptowana córka nie chce mieć z nią kontaktu!

  Córka Nicole Kidman (49 l.) i Toma Cruise’a (54 l.), której stworzyli dom, gdy była dzieckiem, nadal nie chce mieć żadnego kontaktu ze swoją przybraną mamą.

 • Nicole Kidman mówi głosem Mai Ostaszewskiej

  Nicole Kidman mówiąca głosem Mai Ostaszewskiej - czy taki eksperyment może się udać? Przekonamy się, oglądając w kinie polskojęzyczną wersję przygód misia Paddingtona.

 • Nicole Kidman zdecydowała się na to po 50 latach!

  Na ten moment Nicole Kidman (52 l.) czekała całe życie. Aktorka na swoim portalu społecznościowym potwierdziła, że jej rodzina powiększyła się o…psa!

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Ojciec Nicole Kidman, Antony Kidman, zmarł w wypadku

  ...or­de­rem Au­stra­lii za swoje za­słu­gi w dzie­dzi­nie psy­cho­lo­gii kli­nicz­nej. Rzecz­nicz­ka szpi­ta­la nie chce ko­men­to­wać śmier­ci ojca Kid­man. Nicole Kidman urodziła się w Honolulu na Hawajach(...)Jak napisał w oświadczeniu przyjaciel i rzecznik Nicole, Leslee Dart "Rodzina docenia ogromne wsparcie, jednak w tym trudnym momencie chciałaby uprzejmie prosić o uszanowanie prywatności...

 • Artur Żmijewski jako miś Paddington

  Artur Żmijewski przemówi głosem misia Paddingtona w polskiej wersji językowej ekranizacji powieści Michaela Bonda. W oryginale usłyszymy Colina Firtha.

 • Nicole Kidman kontroluje męża

  Nawet najmniejsza porcja alkoholu zostanie wykryta przez detektor, który natychmiast prześle wiadomość do telefonu komórkowego Nicole. Chip został wszczepiony między łopatkami Urbana tuż przed jego kwietniowym tournée. Jest w nim zapisany adres zamieszkania piosenkarza, więc gdyby nie był w stanie dotrzeć o własnych siłach do domu, wystarczy zeskanować transponder i dostarczyć mężczyznę do żony...

 • "Paddington": Miś z Peru w Londynie

  Superprzebój kinowy w Wielkiej Brytanii, komedia przygodowa dla dzieci i dorosłych "Paddington" trafi na polskie ekrany w wybranych kinach 25 grudnia, a od 2 stycznia film będzie wyświetlany w całej Polsce.

 • Kidman poświęci karierę dla rodziny?

  Nicole, która ma czteromiesięczną córkę Sunday Rose z mężem Keithem Urbanem oraz dwóję adoptowanych dzieci z byłym mężem Tomem Cruisem, nie wyklucza powiększenia swojej trzódki w najbliższej przyszłości.

 • Naomi Watts na czele Bezfrakcyjnych

  Gwiazdy kina coraz chętniej występują w ekranizacjach popularnych powieści młodzieżowych. Po "Igrzyskach śmierci" przyszedł czas na serię "Niezgodna", w której najnowszej odsłonie - zatytułowanej "Zbuntowana" - w jednej z głównych ról oglądamy Naomi Watts.