• Informacje na temat:

  dom prezydencki

Artykuły na temat: dom prezydencki
 • Para prezydencka wykonała szlachetny gest! Agata Kornhauser-Duda wzruszona!

  ...wybierając jedną z potrzebujących rodzin i sprawili im prezent na święta w ramach akcji Szlachetna Paczka. Przekazanie podarunków odbyło się przy pomocy wolontariuszy w Pałacu Prezydenckim. Na tę okazję(...) ta rodzina miała świadomość, że ktoś o niej myśli, myśli ciepło" - zakończyła swoją wypowiedź Pani Prezydentowa.  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Agata Duda szczęśliwa. W pałacu prezydenckim będzie nowy lokator?!

  Kiedy Agata Duda (43) opuszczała rodzinny Kraków, by z mężem zamieszkać w Pałacu Prezydenckim w Warszawie, nie mogła przewidzieć tego, co przydarzy się jej córce Kindze (21 l.). Dzisiaj wiele wskazuje na to, że "mała" będzie musiała dołączyć do rodziców. I to nie sama!

 • Kożuchowska kolęduje z prezydentem

  Prezydent RP Bronisław Komorowski zaprosił do wspólnego kolędowania m.in. Marylę Rodowicz, i Stanisława Soykę. Koncert poprowadziła Małgorzata Kożuchowska. - Papieżowi i prezydentowi się nie odmawia - stwierdziła z uśmiechem aktorka.

 • Tomasz Karolak żali się, że z powodu jego zaangażowania w kampanię prezydencką... chcą mu spalić dom

  ...zaangażowania w kampanię, wysyłają mi teraz e-maile: Spalimy twój dom!"  - tłumaczy aktor. Żal wam go?

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

 • Śmierć w domu Oli Kwaśniewskiej!

  Załamana Ola Kwaśniewska (36 l.) przekazała smutną informację na swoim Instagramie...

 • Dramaty z Polski kontra hollywoodzkie kino gatunkowe

  Trzy polskie filmy - dramaty "Onirica" Lecha Majewskiego, "Heavy Mental" Sebastiana Buttnego oraz "Jak całkowicie zniknąć" Przemysława Wojcieszka - wejdą na ekrany kin w piątek, 17 kwietnia. Wśród premier są też aż cztery hollywoodzkie produkcje: komedia "THE DUFF [#ta brzydka i gruba]", thriller "Chłopak z sąsiedztwa", sensacyjny "Nocny pościg" i horror "Piramida".

 • Agata Kornhauser-Duda "ratuje małżeństwo Trumpów". Kulisy wizyty polskiej pary prezydenckiej w USA

  Gdy Waszyngton potwierdził wrześniowy termin wizyty pary prezydenckiej w USA, przygotowania ruszyły pełną parą. Sztab ludzi pracuje nad szczegółami spotkania, projektanci szykują kreacje dla Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama jest podekscytowana spotkaniem z Melanią. Między prezydenckimi małżonkami jest nić porozumienia. Melania od pierwszej chwili była ciekawa polskiej pierwszej damy, która...

 • "Ranczo": Z wizytą w domu senatora

  Były wójt, a obecnie senator, Paweł Kozioł, w którego postać od ośmiu lat wciela się w serialu "Ranczo" Cezary Żak, mieszka w domu, który wraz z okalającym go ogrodem, pełnym krzewów ozdobnych i kwiatów, jest prywatną posesją. Właściciele wynajmują go od pierwszej serii "Rancza", kiedy to ich dom "wygrał casting" na rezydencję wójta Wilkowyj.

Zdjęcia na temat: dom prezydencki
Wideo na temat: dom prezydencki
 • Barack i Michelle Obama tańczą ze 106-letnią Amerykanką!

  Virginia McLaurin to 106-letnia Amerykanka, która dostała niepowtarzalną okazję, by poznać parę prezydencką. Kobieta spotkała się z Barakiem i Michelle Obamą w Białym Domu w niedzielę (21.02). W 2014 roku Virginia wyrażała ogromną chęć poznania prezydenta, wystosowała nawet w związku z tym petycję, a następnie powtórzyła prośbę na YouTube. (STORYFUL/x-news)

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...

 • Pierwsza dama w końcu przemówiła! Po niemiecku!

  prawa, które środowiska katolickie chcą im odebrać. Do tego wszystkiego doszły plotki o kryzysie w małżeństwie pary prezydenckiej. Teraz Agata Duda w końcu zdecydował się zabrać głos. Germanistka z wykształcenia, płynnym językiem naszych zachodnich sąsiadów zaprasza na Światowe Dni Młodzieży. "Wierzymy, że pielgrzymi, którzy odwiedzą nasz kraj w ostatnim tygodniu lipca, wrócą do swoich domów

 • Dom zły

  Trzymający w napięciu, doskonale skonstruowany thriller twórcy kultowego "Wesela". Nagrodzony na tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za reżyserię, scenariusz i montaż. Wydarzenia okryte mroczną tajemnicą, wciągająca fabuła trzymająca do końca w niebywałym napięciu, brawurowy popis aktorski i zakończenie, jakiego nie było w kinie od czasu "Wściekłych psów" i "Podejrzanych". Tajemnica, zagadka, śledztwo. "Dom zły" został okrzyknięty polskim "Fargo", a reżyser filmu...