• Informacje na temat:

  dom przy malowniczej

Artykuły na temat: dom przy malowniczej
 • “Na dobre i na złe": Profesor Falkowicz oprowadza nas po swoim domu!

  Dom Falkowicza położony jest w malowniczym Józefowie (miasto i gmina miejska w województwie mazowieckim, w powiecie otwockim, w aglomeracji warszawskiej), sąsiadującym od północy z Warszawą, od(...) właścicieli posesji. Przywożą tu właściwie tylko drobiazgi, takie jak na przykład fotografie z podobizną Andrzeja oprawione w ramki.  Najwięcej czasu profesor spędza w obszernym i ustawnym salonie...

 • Gwiazdy kina w polskim zajeździe

  Scarlett Johansson, George Clooney i Bill Murray to tylko niektórzy goście zajazdu w miasteczku Palisades - tuż koło Nowego Jorku. Właścicielką zabytkowego obiektu jest polska dziennikarka.

 • ​"M jak miłość": Z wizytą u Joasi Chodakowskiej!

  Dom z duszą - niewątpliwie tak należy nazwać miejsce, w którym Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wraz z dziećmi zamieszkała po śmierci swojego ukochanego męża Tomka (Andrzej Młynarczyk). Produkcja serialu wynajmuje słynną na całą Polskę Wietrzną kilka razy w miesiącu od właścicieli z podwarszawskiej Radości.

 • Smarzowski, Ozon, Lee

  W piątek na ekranach kin pojawi się mroczny dramat Wojciecha Smarzowskiego "Dom zły" z Marianem Dziędzielem w jednej z głównych ról. Obok oczekiwanej rodzimej produkcji będzie można zobaczyć m.in. najnowsze filmy światowej sławy reżyserów: komediodramat "Ricky" w reżyserii Francoisa Ozona i komedię muzycznę Anga Lee "Zdobyć Woodstock".

 • Wielkie zmiany w życiu Stefano Terrazzino!

  Popularny włoski tancerz, Stefano Terrazzino (39 l.) ma wielki plan na przyszłość.

 • Tajemnice ogrodu Mai Popielarskiej

  Maja Popielarska to właścicielka pięknego ogrodu. Dla "pogodynki" przestrzeń przed domem musi być przede wszystkim funkcjonalna.

 • "Na sygnale": Będą straszyć!

  Halloween już za kilka dni… a ekipa „Na sygnale” przygotowała z tej okazji niespodziankę – odcinek specjalny! Pełen tajemnic… i duchów!

 • "Taka piękna katastrofa": Kataklizm w Mieście Aniołów

  "Taka piękna katastrofa" to film o ósemce przyjaciół, którzy spotykają się na cykliczny, co niedzielny "brunch dla par". Tym razem nie będzie jednak nudno i przewidywalnie. Coś sprawi, że może już nigdy nie opuszczą domu na słonecznych przedmieściach LA.

 • Bożena Dykiel przez chorobę zniknęła z salonów! Mamy najnowsze wieści o stanie jej zdrowia!

  ...było mu namówić ją do zmiany przyzwyczajeń.  "Sama krochmalę pościel, prasuję, robię przetwory" – mówiła w jednym z wywiadów.  Choć mogłaby stołować się w restauracjach, wolała przygotowywać posiłki sama.  "To kwestia organizacji. Co sobotę przygotowuję obiady na cały tydzień, pakuję, opisuję i wkładam do zamrażalnika" – opowiadała.  Ale bycie perfekcyjną aktorką, panią domu, ogrodniczką, bo sama...

 • "Dwie spłukane dziewczyny" na DVD

  Czy można podbić Nowy Jork nie mając grosza przy duszy? Oczywiście, że nie, o czym boleśnie przekonują się bohaterki przebojowego sitcomu "Dwie spłukane dziewczyny". Opowieść o zabawnych perypetiach przyjaciółek, które chcąc zarobić pieniądze na wymarzony interes, podejmują się pracy kelnerek, 23 sierpnia debiutuje na DVD.