• Informacje na temat:

  dom radosława sikorskiego

Artykuły na temat: dom radosława sikorskiego
 • Roman Polański zatrzymany po 32 latach!

  ..., szefa MSZ Radosława Sikorskiego i ministra kultury Bogdana Zdrojewskiego. "Uważamy, że wydarzenia sprzed 30 lat i udział w nich Romana Polańskiego zasługują na negatywną ocenę moralną. Ale(...) opublikowanym na stronach www.sfp.org.pl oraz www.bazafilmowa.pl. Można się podpisywać pod nim drogą elektroniczną. "Uważamy tę sytuację za skandaliczną, za prowokację. Polański posiada dom...

 • Będą wyśmiewać Cichopek i Wiśniewskiego

  Politycy, jak bociany - przylatują i odlatują. Na wiosnę wróci do naszych domów również najpopularniejszy, najskuteczniejszy i najzabawniejszy z nich - wiecznie żywy Ędward Ącki. W poniedziałek, 3 marca 2008 roku o godzinie 21.30, na antenie TVN rozpocznie się emisja nowej serii niezwykle popularnego programu "Szymon Majewski Show". Wraz z programem na scenę, nie tylko polityczną, powróci alter...

 • Polański wolny. Nie będzie ekstradycji

  Szwajcaria nie wyda Romana Polańskiego Stanom Zjednoczonym - poinformowało szwajcarskie ministerstwo sprawiedliwości. Uchylono również ograniczenie wolności i monitoring elektroniczny, którym objęty był reżyser.

 • Ten film już przechodzi do historii

  W poniedziałek, 26 września, w Teatrze Wielkim miała miejsce uroczysta premiera nowego filmu Jerzego Hoffmana "1920 Bitwa Warszawska". Reżyser - namaszczony na "króla polskiego filmu historycznego" - otrzymał owacje na stojąco. Pokaz uświetnił swoją obecnością prezydent RP.

 • Premiera filmu o Zbigniewie Brzezińskim

  Nie był mistrzem dyplomacji, ale negocjacji - tak o prof. Zbigniewie Brzezińskim wypowiada się b. prezydent USA Jimmy Carter w dokumentalnym filmie pt. "Strateg", którego premiera odbyła się w czwartek, 6 czerwca, wieczorem w warszawskim kinie "Kultura".

 • Co stanie się z Romanem Polańskim?

  Jakie są prawne możliwości rozwiązania sytuacji, w jakiej znalazł się Roman Polański? Polski twórca został w sobotę wieczorem, 26 września, zatrzymany na lotnisku w Zurychu i umieszczony w areszcie.

 • Najbardziej oczekiwany film roku!

  Już w piątek, 30 września, odbędzie się premiera najbardziej oczekiwanego polskiego filmu tego roku - "1920 Bitwy Warszawskiej" Jerzego Hoffmana.