• Informacje na temat:

  domańska

Artykuły na temat: domańska
 • Aleksandra Domańska zrobiła sobie tatuaż. Wkradła się jednak literówka

  Znana z filmu "Podatek od miłości" Aleksandra Domańska (29 l.) postanowiła zrobić sobie tatuaż. Niestety, coś poszło nie tak i wkradła się literówka - miało być "Mam moc", wyszło "Mam mog". Jak(...) mi przypominało, jakie to mam szczęście w życiu" - żartuje Domańska na Instastory. Co jej radzicie?

 • Katarzyna Domańska wygrała "Hell's Kitchen"

  Starcie kulinarnych tytanek i walka, jakiej w "Piekielnej Kuchni" jeszcze nie było. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji "Hell's Kitchen", w wielkim finale naprzeciw siebie stanęły dwie kobiety. Wojowniczką najwyższej klasy, najbardziej kreatywną i zdeterminowaną okazała się mała, drobna, ale zdecydowana i silna, i jak sama o sobie mówi - "zwykła dziewczyna ze Śląska", Katarzyna Domańska.

 • Aleksandra Domańska takiego hejtu się nie spodziewała! "Chciałam usunąć..."

  Ola Domańska jest aktualnie jedną z najmocniej promowanych gwiazd w TVN. Wszystko z powodu filmu "Podatek od miłości", w który stacja zainwestowała sporo pieniędzy, a te przecież muszą się zwrócić.  Grająca główną rolę aktorka musi w ramach promocji udzielać sporo wywiadów. Jakiś czas temu pojawiła się także u Kuby Wojewódzkiego.  Już w programie wyjawiła, że miała spore problemy z akceptacją...

 • Oni powalczą o finał "Hell's Kitchen"

  Klaudia Chamarczuk, Katarzyna Domańska, Celina Statkiewicz oraz Marcin Herman już jutro zawalczą o możliwość wystąpienia w wielkim finale "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia".

 • John Porter w śniadaniówce! Kim jest dla niego Alicja Domańska?

  John Porter (65 l.), po rozstaniu z Anitą Lipnicką (40 l.), nie pokazywał się nigdzie w towarzystwie żadnej innej kobiety. Jednak ostatnio artysta wystąpił wraz z Alicją Domańską w śniadaniówce, gdzie pokazali swój muzyczno-graficzny projekt. Tajemnicza brunetka jest bliską przyjaciółką Nergala. Czyżby miała zastąpić miejsce Lipnickiej u boku Portera? Przypomnijmy, że była wokalistka Varius Manx również występowała w duecie z 65-letnim artystą. Ich wspólna pasja przerodziła się w miłość...

 • Amaro zdradza, co czeka nas w finale "Hell's Kitchen"

  Już 12 maja, po 10 tygodniach rywalizacji, poznamy zwyciężczynię trzeciej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia". O 100 tysięcy złotych i pracę u boku szefa Wojciecha Modesta Amaro zawalczą Katarzyna Domańska, Klaudia Chamarczuk oraz Celina Statkiewicz.

 • "O mnie się nie martw": Aleksandra Domańska - jej kariera zaczyna nabierać ogromnego tempa!

  Aleksandra Domańska, którą po wakacjach oglądać będziemy jako Joannę w nowym serialu Dwójki "O mnie się nie martw", twierdzi, że już dawno przekonała się, iż warto walczyć o własne marzenia. - Jestem niepoprawną marzycielką - mówi młoda aktorka.

 • Amaro wyrzucił z "Hell's Kitchen" aż dwie osoby

  Źle posiekana natka pietruszki, źle przygotowany farsz na pierogi, twarde i łykowate szparagi - to wystarczyło, aby szef Wojciech Modest Amaro wyrzucił z "Hell's Kitchen" uczestnika tuż przed wręczeniem czarnych bluz.

 • "M jak miłość": Kłótnia o Domańskiego!

  Ostra kłótnia - i noc poza domem. Czy małżeństwo Pawła i Ali znów przechodzi kryzys? Zapraszamy na 1112. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Papa D. w "Hell's Kitchen"

  Papa D. obchodzi w tym roku 30-lecie pracy artystycznej. Z tej okazji formacja pojawiła się w "Hell's Kitchen". Członkowie zespołu nie tylko zasiedli w restauracji. Mieli jeszcze jedno zadanie. Jakie?

Zdjęcia na temat: domańska
 • Kasia Zielińska
Wideo na temat: domańska
 • "Pierwsza miłość": Kiedyś sama ci opowie

  Hubert opowiada Michałowi skrywane przez Marysię tajemnice z jej przeszłości. Domańskiemu trudno w nie uwierzyć. Co jeszcze wydarzy się w nowych odcinkach? Obejrzyjcie zwiastun!

 • "Pierwsza miłość": Kto pomoże Marysi w więzieniu?

  Do ekipy „Pierwszej miłości” dołącza nowa postać – recydywistka, Celina. W tej roli widzowie zobaczą Barbarę Lubos. Wbrew pierwszemu wrażeniu, Celina okaże się sympatyczną osobą, która postanowi pomóc Marysi odnaleźć się w więziennej codzienności. Pierwszą z podstawowych zasad, jaką postara się wpoić Domańskiej, jest całkowity zakaz „kablowania”. Nie ma donoszenia na współwięźniarki! „Pierwsza miłość” od poniedziałku do piątku o 18.00 w Polsacie.

 • "Pierwsza miłość": "Nie ściemniaj koledze spod celi"

  Pierwsza miłość odc. 2189 Dzięki pomocy Melki, Domańskiemu udaje się namówić syna na spotkanie z Leokadią. Chłopak w końcu dowiaduje się, że Ewa cały czas ukrywała przed nim prawdę o spadku. Krystianowi jednak nadal trudno jest uwierzyć w złe intencje matki. odc. 2190 W Wadlewie Emilka organizuje zebranie pożyczkobiorców. Chce uzyskać ich zgodę na wytoczenie Wojtkowi procesu. Okazuje się jednak, że mieszkańcy wsi ulegli czarowi Daniela i już nie myślą o składaniu wniosku do sądu. odc. 2191...

Dyskusje na temat: domańska