• Informacje na temat:

  dominic monaghan aktor

Artykuły na temat: dominic monaghan aktor
 • Damski bokser?

  Skandal wybuchł kilkanaście dni temu! Kolejne oskarżenia coraz bardziej pogarszają nadszarpniętą reputację aktora.

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Dominic Monaghan na Wisteria Lane

  Dominic Monaghan, aktor znany z serialu "Lost. Zagubieni" dołączy do ekipy "Gotowych na wszystko". Aktor wcieli się w rolę Andy'ego Britta, brata tragicznie zmarłej Eddie (Nicollette Sheridan).

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • Znamy listę nominowanych do Złotych Globów 2015!

  Schreiber ("Ray Donovan") Kevin Spacey ("House of Cards") James Spader ("Czarna lista") Dominic West ("The Affair") Najlepsza aktorka w serialu komediowym: Lena Dunham ("Dziewczyny") Edie Falco(...)" "Transparent" Najlepszy miniserial lub film telewizyjny: "Detektyw" "Fargo" "Odruch serca" "Olive Kitteridge" "The Missing" Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym: Claire Danes ("Homeland") Viola...

 • Dominic Monaghan na Wisteria Lane

  Dominic Monaghan, aktor znany z serialu "Lost. Zagubieni" dołączy do ekipy "Gotowych na wszystko". Aktor wcieli się w rolę Andy'ego Britta, brata tragicznie zmarłej Eddie (Nicollette Sheridan).

 • Prawdziwie serialowy aktor

  Dominic Monaghan, znany widzom przede wszystkim z roli Charlie'ego w serialu "Lost. Zagubieni" pojawi się gościnnie w nowej produkcji amerykańskiej stacji ABC "FlashForward: Przebłysk jutra".

 • Prawdziwie serialowy aktor

  Dominic Monaghan, znany widzom przede wszystkim z roli Charlie'ego w serial u "Lost. Zagubieni" pojawi się gościnnie w nowej produkcji amerykańskiej stacji ABC "FlashForward: Przebłysk jutra".

 • "Lost: Zagubieni": 10 lat minęło!

  ...się z Barbarą Harshley. Rok wcześniej wygrał opiekę nad synem Naveenem, będącym owocem romansu z Eleną Eustache.  DOMINIC MONAGHAN Od rozstania z koleżanką z planu Evangeline Lilly (powód: jej(...)MATTHEW FOX "Lost: Zagubieni" to na razie ostatni serial w jego dorobku. Od 2011 r. 48-letni aktor próbuje szczęścia na dużym ekranie. Jednak to nie kolejne role, a skandale przynoszą mu...

 • Lost: Wściekły, że zginął

  Aktor Dominic Monaghan jest wściekły, że jego postać z serial u "Zagubieni" została uśmiercona pod koniec trzeciej serii. Monaghan twierdzi, że twórcy mogli wybrać sobie mniej popularnego bohatera niż jego Charlie.

Wideo na temat: dominic monaghan aktor
 • Monaghan kocha indyki

  Popularny aktor wyznał miłośc do ptactwa w programie Jimmy'ego Kimmela. "Lubię Święto Dziękczynienia, ale nie przepadam za jedzeniem indyka. Owszem, to zwierzę, ale chcę mieć dla niego nieco szacunku" - powiedział Dominic Monaghan, a na dowód zaśpiewał piosenkę na cześć indyków. Posłuchajcie:

 • Polowanie na czarownice

  Behmen (Nicolas Cage) powraca z kolejnej krucjaty. Lata wojowania w imieniu Boga pozbawiły go złudzeń co do idei krwawych rzezi oraz świętości Kościoła. Wraz z towarzyszem broni Felsonem (Ron Perlman) zamierzają przejść w stan spoczynku. Ku ich zdumieniu, widzą swój kraj zrujnowany i wyludniony. Dowiadują się, że pustoszy go Czarna Śmierć. W poszukiwaniu jedzenia przybywają do zamku w Marburgu, gdzie zostają zatrzymani i zaprowadzeni przed oblicze Kardynała (Christopher Lee), by wyjaśnić swój...

 • Kod nieśmiertelności

  Kapitan Colter Stevens, żołnierz z wzorowym przebiegiem służby, budzi się pewnego dnia w ciele nieznanego sobie człowieka, jadąc chicagowską kolejką podmiejską. Po jakimś czasie odkrywa, iż jest to część misji mającej na celu odkrycie tożsamości terrorysty, który... już dokonał zamachu. Okazuje się, że Stevens jest częścią rządowego eksperymentu nazwanego "Source Code", czyli programu, który umożliwia przeniesienie się w czasie i przejęcie czyjejś osobowości na osiem ostatnich minut życia...