• Informacje na temat:

  dominika aktorka polska

Artykuły na temat: dominika aktorka polska
 • I wtedy wchodzi Dominika Gwit. Cała w różach!

  Dominika Gwit (29 l.) zrobiła furorę na urodzinach kliniki młodości. Aktorka pojawiła się w sukience w kwiaty i była jedną z najchętniej fotografowanych gwiazd. Ola Ciupa zawsze marzyła o wspólnej fotce. W końcu się udało! "Moja ulubiona polska aktorka. Kocham ją za poczucie humoru. Zawsze jest wesoło i mamy tego samego stylistę" - napisała Słowianka Donatana.

 • Dominika Gwit z cyklem w "Dzień Dobry TVN"

  Najpierw schudła 50 kilogramów, teraz w programie "Dzień Dobry TVN" pokazuje historie osób, które spektakularnie pozbyły się nadwagi. Mowa o Dominice Gwit. "Wspierajmy się w walce o zdrowie i lepsze samopoczucie!" - apeluje w wywiadzie.

 • Dominika Figurska chce do Europarlamentu

  Nie tylko Beata Szydło, Joachim Brudziński, uśmiechnięta Anna Zaleska czy Beata Mazurek chcą do Europarlamentu. Do Brukseli wybiera się również Dominika Figurska (40 l.).

 • Kto jest kim w "Sali samobójców"?

  - Takiego filmu jeszcze w Polsce nie było - mówi Jan Komasa, reżyser głośnej "Sali samobójców", która na ekranach kin zadebiutuje 4 marca. Tylko w INTERIA.PL możecie zobaczyć specjalny materiał, w którym aktorzy niezwykle szczerze opowiadają o swych postaciach.

 • "Przyjaciółki": Dominika Ostałowska wraca na mały ekran!

  Dawno niewidziana Dominika Ostałowska, znana widzom z roli Marty Budzyńskiej z "M jak miłość", pojawi się jesienią w aż dwóch serialowych produkcjach!

 • Laureaci TOFFI

  Film "Krew z nosa" Dominika Matwiejczyka zdobył Grand Prix zakończonego w niedzielę, 17 października, 2. Toruńskiego Offowego Festiwalu Filmowego. O nagrodę walczyło w tym roku 49 filmów powstałych bez udziału państwowych dotacji.

 • Dominika Gwit-Dunaszewska szczęśliwa. Ogłosiła to na Instagramie

  Dominika Gwit-Dunaszewska (30 l.) jest przeszczęśliwa. Lepszego męża nie mogła sobie wymarzyć. Całemu światu ogłosiła, jaki prezent od niego dostała.

 • Co czyta Joanna Brodzik?

  Joanna Brodzik od ponad roku jest ambasadorką akcji "Cała Polska czyta dzieciom". Aktorka opowiada o jej udziale w tej akcji oraz o tym, co sama czyta swoim dzieciom.

 • Dominika Ostałowska nie zamierza się poddać!

  Jestem obecnie w takim momencie życia, kiedy poczucie bezpieczeństwa nie jest moim powszednim doświadczeniem - mówi Dominika Ostałowska (45 l.). Nie załamuje jednak rąk, bo wierzy, że musi być lepiej...

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  Do ulubionej telenoweli Polaków dołączyła stosunkowo niedawno, ale jej rola szybko stała się ważna. Ewa zdobyła nie tylko serce Mostowiaka, ale i sympatię widzów. Czyżby teraz sprawy osobiste Dominiki Kluźniak miały spowodować zwrot w scenariuszu?

Dyskusje na temat: dominika aktorka polska