• Informacje na temat:

  dominika figurska wierność

Artykuły na temat: dominika figurska wierność
 • Dominika Figurska poucza Dereszowską! Poszło o ślub!

  Dominika Figurska (41 l.) na łamach tabloidu zachwala instytucję małżeństwa. W ten sposób przekona niezdecydowaną koleżankę, która postawiła na konkubinat?

 • Dominika Figurska i jej wielka rodzinna tajemnica!

  Dominika Figurska (39 l.) idealnie łączy wychowanie pięciorga dzieci i prężnie rozwijającą się karierą zawodową. W czym tkwi jej sekret?

 • Dominika Figurska: Poznałam czystość, poznałam niewierność!

  Przed laty związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś aktorka promuje wierność i pełni funkcję jednej z ambasadorek Światowych Dni Młodzieży!

 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński: Trudny czas błądzenia!

  Przed laty ich związek Dominiki Figurskiej (37 l.) i Michała Chorosińskiego (40 l.) niemal legł w gruzach. Na szczęście potrafili wyciągnąć wnioski z bolesnej lekcji. Dziś promują wierność.

 • Dominika Figurska została radną PiS. Opłacało się bronić "tradycyjnych wartości"

  Znana z serialu "M jak miłość" Dominika Figurska (39 l.) zdobyła ponad 22 tys. głosów w wyborach samorządowych i zyskała mandat radnej z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

 • Dominika Figurska w piątej ciąży!

  Dominika Figurska (35 l.) i Michał Chorosiński (38 l.) spodziewają się piątego dziecka.

 • Dominika Figurska urodziła czwarte dziecko

  ...33-letnia Dominika Figurska po raz kolejny została mamą.

 • Dominika Figurska w czwartej ciąży

  Dominika Figurska (33 l.) i Michał Chorosiński (36 l.) - małżeństwo z dziesięcioletnim stażem - spodziewają się czwartego dziecka.

 • Dziecko uratowało małżeństwo Figurskiej

  Dominika Figurska (33 l.) i Michał Chorosiński (37 l.), aktorzy znani z serialu "M jak miłość" i katolickiej kampanii społecznej "Wierność jest sexy", właśnie po raz czwarty zostali rodzicami. 25(...), czy nadal są razem. Związek przeżywał głęboki kryzys. W wywiadach Dominika tłumaczyła, że czuła się przez Michała lekceważona jako kobieta. Kiedy okazało się, że jest w ciąży, Chorosiński oświadczył...

 • Wrócili do siebie po rozstaniu!

  ...kryzys wynikał z jej niedojrzałości... Czytaj dalej na następnej stronie... Dominika Figurska i Michał Chorosiński - aktorka, będąc już mamą dwójki dzieci, postanowiła odejść od męża. Decyzję(...) jedną szansę. "Stwierdziliśmy, że zamieszkamy razem, będziemy się opiekować dziećmi i zobaczymy, co z tego wyjdzie" - mówiła Figurska o powrocie do Chorosińskiego. Badania płodu wykazały...

Wideo na temat: dominika figurska wierność
 • Dominika Figurska o kryzysie małżeńskim

  Związek Dominiki Figurskiej i Michała Chorosińskiego trawił poważny kryzys. Aktorka czuła się sfrustrowana, z każdym dniem coraz bardziej oddalała się od męża. Aż w końcu odeszła do innego. "Coraz częściej czułam się lekceważona jako kobieta. Moje odejście to krzyk rozpaczy o miłość" - tłumaczyła zdradę. Para jednak do siebie wróciła i Figurska wkrótce została ambasadorką akcji "Wierność jest

 • Zabić, jak to łatwo powiedzieć

  Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: "Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu". Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.