• Informacje na temat:

  dominika kluźniak córka

Artykuły na temat: dominika kluźniak córka
 • Dominika Kluźniak urodziła!

  Choć wiadomość o ciąży zaskoczyła Dominikę Kluźniak (34 l.), aktorka znana z serialu "M jak miłość" ucieszyła się, że zbuduje nową rodzinę. Cała czwórka nareszcie jest w domu.

 • "M jak miłość": Natalka w ciąży!

  Życie nie szczędzi rodzinie Mostowiaków problemów. Ledwo uporali się z chorobą Ewy (Dominika Kluźniak), a już przed nimi kolejne wyzwanie. Natalka (Marcjanna Lelek) spodziewa się dziecka.

 • Dominika Kluźniak: Uporała się ze swoimi demonami

  Dominika Kluźniak (38 l.) przeżyła miłosny zawód. Dziś znowu kocha i jest kochana. O swoich problemach z mężczyznami napisała książkę.

 • "M jak miłość": Śmierć tuż po ślubie?

  Marek Mostowiak oświadczy się Ewie, ukochanej kobiecie, która z dnia na dzień traci w szpitalu siły. Obydwoje mocno wierzą, że miłość ma moc, która może pokonać nawet śmiertelną chorobę.

 • Dominika Kluźniak: rodzina wkrótce się powiększy?

  Wczesne popołudnie na warszawskim Ursynowie. Dominika Kluźniak (35 l.) z ukochanym Karolem Pocheciem (35 l.) przyjeżdżają do salonu samochodowego forda. Przez przypadek wymsknie się im coś znaczącego.

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  Do ulubionej telenoweli Polaków dołączyła stosunkowo niedawno, ale jej rola szybko stała się ważna. Ewa zdobyła nie tylko serce Mostowiaka, ale i sympatię widzów. Czyżby teraz sprawy osobiste Dominiki Kluźniak miały spowodować zwrot w scenariuszu?

 • Dominika Kluźniak wzięła ślub w tajemnicy?!

  Odkąd gwiazda serialu "M jak Miłość" związała się z Karolem Pocheciem (36 l.), aktorem Teatru Narodowego, tryska szczęściem i pewnością siebie. Jakby obecność nowego partnera u boku pozwoliła aktorce na nowo odkryć w sobie kobiecość i znów cieszyć się życiem. Narodziny wspólnej córki bardziej scementowały ich miłość. A teraz mówi się, że para bez rozgłosu wzięła ślub. Dominika Kluźniak (36

 • Unika imprez i życia w blasku fleszy

  Wyznaje, że przebiera w propozycjach ról, bo... bardzo ważny jest dla niej czas spędzany z córką. Dominika Kluźniak mówi też, z czyim zdaniem liczy się najbardziej na świecie.

 • "M jak miłość": Dominika Kluźniak znów jest zakochana!

  ...- Zaczynam odkrywać, że życie jest piękne! - mówi Dominika Kluźniak, czyli Ewa Szefler z "M jak miłość", która bardzo długo nie mogła się pogodzić z faktem, że mąż zostawił ją dla innej kobiety. Dziś aktorka znów promienieje i nie kryje, że jest zakochana! Kim jest jej wybranek?

 • "M jak miłość": Baby boom

  Serialowa Kinga jest w ciąży, a grająca ją Kasia Cichopek niedawno po raz drugi została mamą, tak jak koleżanka z planu - Anna Mucha. Maleństwa spodziewa się także Dominika Kluźniak, czyli Ewa.

Zdjęcia na temat: dominika kluźniak córka