• Informacje na temat:

  dominika kowalska

Artykuły na temat: dominika kowalska
 • "Na Wspólnej": Daniel zostanie aresztowany

  ...​Po szokującym artykule o handlu ludźmi Dominika przepadnie bez śladu, a Daniel zostanie aresztowany w związku z jej zniknięciem.

 • Nagrody Script Pro 2014 rozdane!

  Scenariusz Bartosza M. Kowalskiego i Stanisława Warwasa "Plac zabaw" okazał się numerem jeden w ramach konkursu Script Pro 2014 organizowanego przez Szkołę Wajdy i Festiwal Off Plus Camera.

 • “Na Wspólnej": Daniel trafi na listę podejrzanych!

  Łukasz (Konrad Korkosiński), redakcyjny kolega Brzozowskiego (Michał Tomala), wyjawi policjantom, że w trakcie feralnej imprezy usłyszał przypadkiem, jak Dominika (Anna Maria Jarosik) dzwoniła do Daniela i prosiła go, żeby ostatni raz przyszedł do niej...

 • Opole 2014: Startuje 51. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej (program; kto wystąpi)

  Gala na jubileusz 25-lecia wolnych wyborów, koncert SuperDebiutów z piosenkami Czesława Niemena, kabareton, recitale - Edyty Geppert oraz Ryszarda Rynkowskiego i Jacka Cygana - to atrakcje tegorocznego festiwalu w Opolu. Impreza rozpoczyna się w piątek (6 czerwca).

 • Kolejna dziewczyna oskarża wnuka Wałęsy o pobicie!

  Wiktoria to kolejna ofiara Dominika W. (19 l.), wnuka byłego prezydenta.

 • Gwiazdy świętowały z "Poplistą"!

  7 października 2009 roku przyniósł 2000. wydanie "Poplisty" w RMF FM. Z tej okazji w warszawskim klubie Platinium odbyła się uroczysta gala z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej.

 • M jak miłość

  ...(Andrzej), Dominika Ostałowska (Marta), Franek Przanowski (Maciek), Krystian Wojtarowicz, Weronika Wachowska (Ania), Maja Wudkiewicz (Basia)

 • Tegoroczne rozdanie Superjedynek w kategorii "wokalistka roku" zdominowały nazwiska debiutujące już w XXI w.

 • "Barwy szczęścia": Sebastian zakocha się w byłej prostytutce?

  ...kawalerskiego Marka (Marcin Perchuć). - Co ty tu robisz? - zapyta. - Striptizerki też czasem chodzą do kościoła - zażartuje Dominika. - Powinny. Spowiedź i żal za grzechy każdemu dobrze robią - westchnie Kowalski, uśmiechając się do dziewczyny. - Zmieniłam branżę - poinformuje go Dominika i, podając mężczyźnie wizytówkę, doda, że teraz zajmuje się sprzątaniem biur i mieszkań. Sebastian...

 • Superjedynki: Ostatni dzień głosowania

  Czwartek, 31 maja, to ostatni dzień w którym możecie oddawać swoje głosy w największym w Polsce plebiscycie muzycznym "Superjedynki". Na naszej specjalnej stronie możecie wybrać swoich faworytów w aż 10 kategoriach!

Wideo na temat: dominika kowalska
 • Zabić, jak to łatwo powiedzieć

  Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: "Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu". Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Wkręceni

  Franczesko (P. Adamczyk), Fikoł (B. Opania) i Szyja (P. Domagała) pracują na Śląsku w lokalnej fabryce samochodów. Niestety, dyrekcja decyduje się na grupowe zwolnienia i trzej przyjaciele trafiają na bezrobocie. Kiedy firma przelewa na ich konta odprawę, umawiają się na krótki wypad do Warszawy - ostatnie "szaleństwo", nim będą musieli zacisnąć pasa… Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć - podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza - gdy trójka kumpli zostaje...

Dyskusje na temat: dominika kowalska