• Informacje na temat:

  dominika-kulczyk

Artykuły na temat: dominika-kulczyk
 • Dominika Kulczyk alarmuje! Ujawnia szokującą prawdę!

  Dominika Kulczyk (41 l.) jest przerażona skalą niewolnictwa ma świecie. Postanowiła o tym opowiedzieć Polakom...

 • "Efekt Domina": Trudna sytuacja dzieci w Bangladeszu

  Program "Efekt Domina" zwraca uwagę widzów na problemy, z jakimi zmagają się najbardziej pokrzywdzeni przez los ludzie, zarówno w Polsce, jak i na świecie. W niedzielę, 12 kwietnia, na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek drugiej serii.

 • Dominika Kulczyk wraca na salony!

  Dominika Kulczyk (38 l.) po niespodziewanej śmierci ojca, Jana Kulczyka (†65 l.), na dłuższy czas zrezygnowała z bywania na celebryckich imprezach. Dopiero teraz postanowiła wybrać się na swoje pierwsze publiczne wyjście. Pojawiła się na prezentacji ramówki TVN. Tam promowała program "Efekt Domina". Na tę okazję założyła czarny strój. Jak wam się podoba?

 • Nowe gwiazdy telewizji TVN

  Ewa Farna, Roma Gąsiorowska, Dominika Kulczyk i Tomasz Ossoliński to nowe gwiazdy telewizji TVN. Stacja zaprezentowała wiosenną ramówkę.

 • Dominika Kulczyk przyjechała do Krakowa, aby wręczyć nagrodę ufundowaną przez jej fundację na festiwalu Off Camera. Na imprezie nie towarzyszył jej jednak Paweł Deląg, z którym rzekomo romansuje, a krawiec Tomasz Ossoliński. Córka zmarłego miliardera wyglądała bardzo stylowo. Uwagę zwracała przede wszystkim spódnica z frędzli projektu Magdy Butrym, którą wcześniej miała na sobie celerbytka Kim...

 • Program Dominiki Kulczyk z małą oglądalnością

  "Efekt Domina" - program, który w stacji TVN prowadzi Dominika Kulczyk, nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Jego pierwsze cztery odcinki obejrzało mniej niż milion widzów.

 • Dominika Kulczyk odebrała Order Uśmiechu. Ale... co stało się z jej twarzą?

  Dominika Kulczyk (41 l.), córka i spadkobierczyni fortuny Jana Kulczyka, ma co świętować. Została nagrodzona wyjątkową nagrodą przyznawaną przez dzieci, Orderem Uśmiechu. Na gali zaprezentowała się(...) z innymi zdjęciami Kulczyk i sami oceńcie...

 • Córka miliardera z własnym programem w TVN

  Dominika Kulczyk, córka najbogatszego Polaka, w nowym programie TVN "Efekt Domina" pomaga ludziom z najbiedniejszych zakątków świata. Odwiedza Filipiny czy Kambodżę. Bez makijażu i drogich ubrań miesza cement pod budowę domów, nakłada ryż bezdomnym dzieciom.

 • Dominika Kulczyk i Paweł Deląg zamieszkali razem?!

  Dominika Kulczyk (38 l.) i Paweł Deląg (45 l.) nie tylko zapałali do siebie gorącym uczuciem, ale i zamieszkali razem?! Tak wynika z relacji znajomych pary.

 • Nowa miłość Czartoryskiej?

  Księżniczka i milioner. To właśnie romans Anny Czartoryskiej i Michała Niemczyckiego. Może będzie biały ślub jak w argentyńskim serialu?

Zdjęcia na temat: dominika-kulczyk
 • Dominika Kulczyk
 • Dominika Kulczyk i Jan Kulczyk
 • Dominika Kulczyk i Jan Kulczyk
Wideo na temat: dominika-kulczyk
 • Dominika Kulczyk przerażona!

  Dominika Kulczyk alarmuje, że skala współczesnego niewolnictwa jest zatrważająca. "Ludzie nie zdają sobie z tego sprawy" - ubolewa.

 • Zabić, jak to łatwo powiedzieć

  Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: "Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu". Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na...

 • Dominika Kulczyk: Nie przeszkadza mi brud i bieda

  Na antenę TVN wraca program "Efekt Domina", w którym prowadząca Dominika Kulczyk odwiedza biedne zakątki świata, by pokazać problemy i dramat tamtejszej ludności. Choć na co dzień przyzwyczajona jest do luksusu, kręcąc nowe odcinki, nie przeszkadzały jej ciężkie warunki, w jakich się znalazła! - Nie przeszkadza mi brud i bieda. Spaliśmy na przykład przez cztery dni w super prostych

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.