• Informacje na temat:

  dominika łakomska dziecko

Artykuły na temat: dominika łakomska dziecko
 • Łakomska nie szczepi dziecka

  ...33-letnia Dominika Łakomska , aktorka znana ostatnio z serialu "Klub Szalonych Dziewic", stara się żyć w zgodzie z naturą. Dlatego zdecydowała się w ogóle nie szczepić swojej córeczki.

 • Femme fatale z "M jak miłość"

  Możemy oglądać ją w "M jak miłość" i "Pierwszej miłości", gdzie uwodzi i rozbija związki, niczym rasowa femme fatale. Prywatnie Dominika Łakomska marzy, by zagrać w sztuce Szekspira i zdradza, czy pozwoli córce pójść w swoje ślady.

 • "M jak miłość": Naprawdę się zakochała

  Teresa uwiodła Artura - dobrze wiedząc, że jej wybranek ma rodzinę, którą może zranić. Nie tylko kochającą go żonę, ale też małe dziecko... Jak postępowanie granej przez siebie bohaterki ocenia Dominika Łakomska?

 • Krzysztof Tyniec pędzi dalej

  W pracy staram się czasami złapać za "ręczny hamulec", by nieco zwolnić, ale z marnym skutkiem - przyznaje Krzysztof Tyniec.

 • "Oko za oko": Przyjaźń czy... nowa miłość?

  W kolejnym odcinku "Oko za oko" - numer 10 - Anna (Dominika Łakomska) odkryje, że kochanka Macieja (Weronika Jaskółka) spodziewa się dziecka... I postanowi odpłacić Wysockiemu (Łukasz Konopka) pięknym za nadobne!

 • "Pierwsza miłość": Marzenę zaślepiła miłość

  Możemy oglądać ją w „M jak miłość” i „Pierwszej miłości”, gdzie uwodzi i rozbija związki, niczym rasowa femme fatale. Prywatnie Dominika Łakomska marzy, by zagrać w sztuce Szekspira i zdradza, czy pozwoli córce pójść w swoje ślady.

 • Dla córki nauczyła się gotować

  Dominika Łakomska, czyli Dorota Lenarcińska z "Wiadomości z drugiej ręki", od dwóch lat jest szczęśliwą mamą ślicznej Jaśminki. Dla córeczki nauczyła się... gotować.

 • Zakochana w niewłaściwym mężczyźnie

  Jej bohaterka z "M jak miłość", zakochała się w mężczyźnie, który.... wybrał inną. - To, co dla jednego jest tylko marzeniem, innemu los rzuca pod nogi - mówi Dominika Łakomska.

 • Wydaje się inna

  W serialu ma dwójkę dzieci, prywatnie od kilku miesięcy także jest mamą. Dominika Łakomska przyznaje, że macierzyństwo pomogło jej w tworzeniu roli Darii. Jednak połączenie pracy i opieki nad dzieckiem wymaga dużej cierpliwości.

 • Zagadkowa kobieta

  Dominika Łakomska w serialu "Klub Szalonych Dziewic" wciela się w Darię, matkę dwójki dzieci i żonę poważanego lekarza. Wydaje się być najbardziej stateczną i poukładaną spośród głównych bohaterek. Pozory jednak mylą…

Zdjęcia na temat: dominika łakomska dziecko
Wideo na temat: dominika łakomska dziecko
 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

Dyskusje na temat: dominika łakomska dziecko