• Informacje na temat:

  dominika łakomska z córką

Artykuły na temat: dominika łakomska z córką
 • "M jak miłość": Jak spędza wakacje Dominika Łakomska?

  Jakie wakacje planują serialowe gwiazdy? Dominika Łakomska, czyli Teresa z "M jak miłość", najchętniej... zostałaby w pracy!

 • "M jak miłość": Chciała się zabić?

  Teresa zrobi wszystko, by Artur jej nie porzucił. Podejmie nawet próbę samobójczą. Czy tym desperackim krokiem zatrzyma przy sobie ukochanego?

 • "Oko za oko": Pierwsze starcie

  Anna Wysocka (Dominika Łakomska) to wzięta pani adwokat. Maciej Wysocki (Łukasz Konopka) – ostry prokurator. Poznajemy ich w dniu rozwodu… i to wyjątkowo burzliwego!

 • Femme fatale z "M jak miłość"

  Możemy oglądać ją w "M jak miłość" i "Pierwszej miłości", gdzie uwodzi i rozbija związki, niczym rasowa femme fatale. Prywatnie Dominika Łakomska marzy, by zagrać w sztuce Szekspira i zdradza, czy pozwoli córce pójść w swoje ślady.

 • "Oko za oko": ​Co wydarzy się w 3. odcinku serialu?

  Bunt i wyskoki nastoletniej Zuzy (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), tragedia, która doprowadzi Annę (Dominika Łakomska) do rozpaczy i wstrząśnie Maćkiem (Łukasz Konopka) oraz kolejny zakład seksownej prokurator, Izy (Kaja Walden) z niepoprawnym podrywaczem, Konstantym (Maciej Kosmala). Co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku serialu "Oko za oko"?

 • Nowe postaci i intrygi w "M jak miłość"

  Zdrady, rozstania, ślub i nagłe zwroty akcji. Już we wrześniu w serialu "M jak miłość" czeka nas wiele niespodzianek.

 • Dla córki nauczyła się gotować

  Dominika Łakomska, czyli Dorota Lenarcińska z "Wiadomości z drugiej ręki", od dwóch lat jest szczęśliwą mamą ślicznej Jaśminki. Dla córeczki nauczyła się... gotować.

 • "Pierwsza miłość": Marzenę zaślepiła miłość

  Możemy oglądać ją w „M jak miłość” i „Pierwszej miłości”, gdzie uwodzi i rozbija związki, niczym rasowa femme fatale. Prywatnie Dominika Łakomska marzy, by zagrać w sztuce Szekspira i zdradza, czy pozwoli córce pójść w swoje ślady.

 • Wydaje się inna

  W serialu ma dwójkę dzieci, prywatnie od kilku miesięcy także jest mamą. Dominika Łakomska przyznaje, że macierzyństwo pomogło jej w tworzeniu roli Darii. Jednak połączenie pracy i opieki nad dzieckiem wymaga dużej cierpliwości.

 • Alicja Wieniawa-Narkiewicz zagra w nowym serialu

  Dziewczynka jest przyrodnią siostrą Julii (łączy je wspólny ojciec) i na co dzień uczęszcza do gimnazjum. W produkcji TV4 "Oko za oko" zagra Zuzę, córkę wziętej adwokat Anny, w którą wcieli się Dominika Łakomska, i prokuratora Macieja, w tej roli Łukasz Konopka. Jak to w polskich serialach bywa, będą konflikty rodzinne, rozwód i samotne opuszczone dzieci. "Wątek Alicji Wieniawy-Narkiewicz...

Wideo na temat: dominika łakomska z córką
 • Zabić, jak to łatwo powiedzieć

  Jackie Cogan jest płatnym zabójcą. Lubi pracować szybko i bez zbędnych słów. Nie znosi spoufalać się z ofiarą: "Nie lubię, gdy błagają o litość, wołają swoje matki, padają na kolana. Wolę zabijać delikatnie, z dystansu". Cogan nie jest tani, ale jest najlepszy. Zostaje wynajęty, by odzyskać pieniądze skradzione podczas mafijnej gry w pokera i wymierzyć karę tym, którzy zdecydowali się na tak bezczelnie głupi skok. Przemierzając ulice Nowego Orleanu ze spokojem niesie zagładę tym, którzy na...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

 • Wkręceni

  Franczesko (P. Adamczyk), Fikoł (B. Opania) i Szyja (P. Domagała) pracują na Śląsku w lokalnej fabryce samochodów. Niestety, dyrekcja decyduje się na grupowe zwolnienia i trzej przyjaciele trafiają na bezrobocie. Kiedy firma przelewa na ich konta odprawę, umawiają się na krótki wypad do Warszawy - ostatnie "szaleństwo", nim będą musieli zacisnąć pasa… Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć - podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza - gdy trójka kumpli zostaje...