• Informacje na temat:

  dominika ostałowska w ciąży zdjęcia

Artykuły na temat: dominika ostałowska w ciąży zdjęcia
 • "M jak miłość": ​Ciąża na 54. rocznicę ślubu Mostowiaków!

  Zapewne nie na taki prezent czekali Barbara (Teresa Lipowska) i Lucjan (Witold Pyrkosz), seniorzy rodu Mostowiaków, z okazji 54. rocznicy swojego ślubu. Oto zaskoczy ich informacja o ciąży nastoletniej wnuczki Natalki (Marcjanna Lelek)! Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  .... Na kogo stawiacie? My na Kingę i Piotrka! Nagrodę wręcza najmłodsze trio z "rodzinki.pl". 21:30 - Wygrali nasi faworyci! Na scenie pojawiają się właśnie Kasia Cichopek (w ciąży wygląda kwitnąco...

 • Wojna na seriale

  ...o popełnienie morderstwa wraca do rodzinnego domu. Mimo, iż zapewnia najbliższych o swojej niewinności, ci nie chcą jej wierzyć. W serialu zagrali m.in. Dominika Ostałowska, Kinga Preis, Mirosław Baka(...) firma farmaceutyczna próbuje wprowadzić na polski rynek nowy lek dla kobiet w ciąży. Jednak potencjalne działania uboczne leku mogą być bardzo groźne dla nienarodzonych jeszcze dzieci - informuje...

 • Dwudziestego piątego kwietnia rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Nadzieja" w reżyserii Stanisława Muchy. Pierwsze sceny kręcone były w niemieckich miastach - Essen i Kolonii, a w dziesiątego maja padł pierwszy polski klaps na planie filmu. Obraz, w którym wystąpi znana z filmu "Vinci" Kamilla Baar oraz młody aktor Rafał Fudalej, opowiada historię kradzieży cennego obrazu.

 • Wojna na seriale

  Telewizje dobrze wiedzą, że najwięcej widzów przyciągają seriale , dlatego jesienią w polskich stacjach znajdziemy wiele nowości. Co nas czeka?