• Informacje na temat:

  dominika szkoda

Artykuły na temat: dominika szkoda
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozstali się?

  Dominika Tajner (38 l.) i Michał Wiśniewski (44 l.) poznali się siedem lat temu, gdy muzyk był na życiowym zakręcie. Dziś próżno szukać ich wspólnych zdjęć. Czy małżeńskie szczęście dobiegło końca?

 • "M jak miłość": Ktoś chce ją zniszczyć

  W niezłych tarapatach znajdzie się grana przez Dominikę Ostałowską w "M jak miłość" Marta. Internet będzie huczał od nieprawdziwych informacji na jej temat. Pani adwokat zacznie podejrzewać, że ktoś celowo próbuje zniszczyć jej karierę.

 • Dominika Figurska o piątej ciąży: Obawiam się

  Dominika Figurska (35 l.) i Michał Chorosiński (38 l.) spodziewają się piątego dziecka, które na świat przyjdzie w maju. Aktorka zawsze marzyła o dużej rodzinie, dlatego - jak mówi - nie chce tracić czasu.

 • Zdrada i rozstanie w "M jak miłość"

  Dwie pary z ulubionego serialu Polaków, czyli "M jak miłość", wkrótce przekonają się, jak kruche bywa szczęście w miłości. Zawsze, kiedy do gry wchodzi "ta trzecia", na horyzoncie pojawiają się kłopoty. Czy zakochani wyjdą z tego obronną ręką?

 • Szkoda, że to już koniec...

  ...- Szkoda, że to już koniec - mówiły gwiazdy "Przepisu na życie" z nadzieją, że za kilka miesięcy znów spotkają się na planie serialu, by pracować przy produkcji drugiej serii. Scenarzystka Agnieszka(...) Anna Zawadzka, Lesław Żurek, czyli Maciek, Maja Ostaszewska, czyli Beata Darmięta, Borys Szyc, czyli Jerzy Knape, Dominika Gwit, czyli Zosia "Gruba", Klaudia Halejcio, czyli "Śliczna", oraz Tomasz...

 • "Mieszanka stylistyczna"

  Gdański zespół Mess Age rozpoczął działalność niewiele ponad pięć lat temu, w marcu 1998 roku. Na początku partie wokalne wykonywali Joanna Paszke i Rafał Kawalerowski. Dwa lata później Joanna opuściła szeregi Mess Age i Rafał (Raaf) został samodzielnym wokalistą. Mess Age dość regularnie wydawał demówki, a jedną z nich - "Reborn" - nagrał w studiu RED należącym do Piotra Łukaszewskiego, byłego muzyka grup IRA i Karmacoma. Jak się okazało nie była to ostatnia współpraca Mess Age z tym...

 • Szokujące zarzuty pod adresem Dominiki Kulczyk! "Ocieplanie wizerunku diabłów"

  Przypomnijmy, że kilka dni temu w "Wysokich Obcasach" ukazała się rozmowa z córką Jana Kulczyka (+65 l.).  Dominika opowiadała w nim głównie o swojej działalności filantropijnej, którą zajmuje się(...) potrzebne. Warto jednak znać proporcje" - pisze. Leszczyński zauważa, że w wywiadzie nie padają żadne konkrety. Dominika rzuciła, że pomogła 600 tysiącom ludzi na świecie, ale nie ma jak tego zweryfikować...

 • Odważny, polski eksperyment formalny

  Zawsze wtedy, kiedy jakaś polska produkcja rozbłyśnie na festiwalu o randze Berlina, w Polsce robi się zamieszanie. I dobrze, bo ekscytacja z nominacji maleje wprost proporcjonalnie do ich liczby.

 • "M jak miłość": Marta Król w mężczyznach nie lubi... chrapania

  Oto kwestionariusz osobowy Marty Król, która dołączyła właśnie do obsady sagi rodu Mostowiaków i jako Sonia wystawi na ciężką próbę małżeństwo Marty (Dominika Ostałowska) i Andrzeja (Krystian Wieczorek).

 • "Płyta na kaca, nie na melanże"

  ". Na płycie znalazł się bit, który wygrał konkurs producencki Studia 33 Obroty, zorganizowany w 2002 roku przez Noona, autorstwa młodego producenta Dominika Łebka. Autorem części podkładów jest Mes

Dyskusje na temat: dominika szkoda