• Informacje na temat:

  domy gwiazd w hollywood

Artykuły na temat: domy gwiazd w hollywood
 • Nowe twarze w 2015 roku! Zobacz, kto jest teraz na topie!

  Show-biznes nie znosi próżni! Dlatego wciąż pojawiają się w nim nowe twarze, które z chęcią pozują na ściankach i opowiadają o swoim życiu prywatnym w tabloidach. W tym roku obserwowaliśmy prawdziwy wysyp świeżych "gwiazdek". Przyczyniły się do tego m.in. programy typu "Top Model", które przyciągają do siebie osoby marzące o blasku fleszy i uwielbieniu tłumów. Jak myślicie, która z nowych "gwiazd...

 • Gwyneth Paltrow urządza swój pałac

  Gwiazda Hollywood, Gwyneth Paltrow , wkrótce wprowadzi się ze swoją rodziną do imponującej londyńskiej rezydencji z kilkudziesięcioma pokojami.

 • Podobna do Alexis

  ...– Dziś nie ma takich gwiazd, jak Ava Gardner, jedynie Angelina Jolie ją przypomina. Inne są ładniutkie, ale nie piękne – mówi ta, która ciągle błyszczy.

 • Katarzyna Smutniak: Miłość silniejsza niż śmierć!

  We Włoszech jest uwielbiana za liczne role filmowe. Jako jedyna Polka zagrała z gwiazdą Hollywood Johnem Travoltą (62 l.) w obsypanym międzynarodowymi nagrodami francuskim filmie "Pozdrowienia(...) Polka przypadła do gustu największym włoskim projektantom. Żyła na dwa domy, jeden miała w Polsce, drugi we Włoszech. Kariera modelki, perfekcyjnie mówiącej w kilku językach, w tym po włosku, ściągnęła...

 • "Gra o tron": Krew, pot i... puder, czyli niesamowite metamorfozy!

  ...i epizodystów, trzeba opłacać ich hotele, pozwolenia na kręcenie zdjęć, wynajmować całe domy, w których powstają ujęcia, zamykać ulice, transportować kamery, kable, mikrofony, wypożyczać rekwizyty(...)), według „Hollywood Reporter” w tej chwili zarabiają tyle, co swego czasu obsada „Przyjaciół”, czyli ok. miliona dolarów za odcinek. Trzecim filarem są rekwizyty, stroje i charakteryzacje, za które...

 • Komediant w prywatnym piekle

  ..., rozkochanie w narkotykach i słabość do gwiazd porno zbliża Charliego Sheena pod względem temperamentu do legendy kina Klausa Kinskiego. O ile jednak Kinsky był niezaprzeczalnie geniuszem w swoim fachu, to nie jest pewne, czy - poza kolejnymi skandalami - gwiazdor serialu "Dwóch i pół" może zapisać się czymkolwiek w historii kina. Wg nas, miał taką szansę... Nie miał trudnego startu w świecie...

 • Brad Pitt ("42 l., "Troja" ) i Angelina Jolie (31 l., "Przerwana lekcja muzyki" ) rozważają możliwość przeprowadzki do Waszyngtonu, z dala od przesyconego obsesją na punkcie gwiazd Hollywood.

 • Chce mieć byłe żony na oku

  Gwiazdor Hollywood Charlie Sheen lubi mieć byłe żony nadal przy sobie. Aktor zaoferował byłym połowicom - Denise Richards i Brooke Mueller, że kupi im domy w sąsiedztwie swej posiadłości w Los Angeles.

 • 25. rocznica śmierci Poli Negri

  W środę, 1 sierpnia, przypada 25. rocznica śmierci Poli Negri, wielkiej gwiazdy kina niemego, jedynej Polki, która na stałe zapisała się w historii Hollywood. Reżyser Ernst Lubitsch mówił o niej, że była pierwszą aktorką europejską rozumiejącą istotę kina, a na pewno jedną z pierwszych osobistości Hollywood, która potrafiła skupiać na sobie uwagę także poza salą kinową.

 • "Grace księżna Monako": Ikona stylu, klasy i szyku

  Dziś uznawana jest za ikonę stylu, klasy i szyku. Była inspiracją dla największych projektantów. Aż trudno uwierzyć, że Grace Kelly urzekła księcia Monako skromnością i prostotą. "Grace księżna Monako" trafi do kin w Polsce 16 maja - dwa dni po światowej premierze, która odbędzie się podczas festiwalu filmowego w Cannes.