• Informacje na temat:

  domy za milion dolarów

Artykuły na temat: domy za milion dolarów
 • Wojciech Cejrowski: Boso, ale z milionami na koncie!

  Cejrowskiego można lubić lub nie, ale nie sposób go nie podziwiać za zmysł do interesów.  Zarobione pieniądze inwestuje w domy: w USA, Meksyku, Ekwadorze. "Uwielbia zarabiać i umie to robić" – mówi Grzegorz(...) nie dyskutował, nie obrażał. Był przemiły, wręcz usłużny. Skasował za wyjazd prawie 6000 dolarów" - opowiada jeden z uczestników jego ekspedycji. Matkę Boską sprzedam Podróżnik na każdym kroku...

 • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

  Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Co mają do podziału?

  Rozstaje się jedna z najsławniejszych, ale i najbogatszych par show-biznesu. Czy szykuje się batalia o pieniądze? Jest wszak o co… Przez 12 lat wspólnego życia Angelina Jolie (41 l.) i Brad Pitt (52 l.) zgromadzili majątek szacowany na przeszło 400 milionów dolarów, czyli ponad 1,5 miliarda złotych!

 • Jolie i Pitt dla Pakistanu

  Gwiazdy Hollywood Angelina Jolie i Brad Pitt przekazali milion dolarów Urzędowi Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców (UNHCR) na pomoc dla setek tysięcy ludzi w Pakistanie, którzy z powodu przemocy stracili dach nad głową.

 • "Gra o tron": Krew, pot i... puder, czyli niesamowite metamorfozy!

  Miliony dolarów, godziny pracy, sztaby makijażystów i projektantów – to wszystko sprawia, że aktorzy na ekranie zmieniają się nie do poznania!

 • "Riwiera dla dwojga" : Nużąca atrapa komedii

  Zarówno Emma Thompson, jak i Pierce Brosnan dwoją się i troją, żeby było choć odrobinę zabawnie. Niestety nie udaje się to zbyt często. "Riwiera dla dwojga" jest nużącą atrapą komedii, w której nie radzą sobie nawet zwykle fenomenalni Timothy Spall i Celia Imrie - o filmie Joela Hopkinsa pisze Joanna Ostrowska.

 • Nicolas Cage w tarapatach finansowych

  Trzy z należących do gwiazdora Hollywood - Nicolasa Cage'a - posiadłości w Kalifornii zostały przejęte przez bank, gdy nie znalazły nabywcy na licytacji. Aktor jest zadłużony na co najmniej 14 milionów dolarów.

 • Charlie Sheen kupi byłym żonom dom

  Charlie Sheen lubi mieć byłe żony nadal przy sobie, dlatego zaproponował Denise Richards i Brooke Mueller , że kupi im domy w sąsiedztwie swej posiadłości w Los Angeles.

 • Hugh Hefner ratuje "Hollywood"

  Hugh Hefner , założyciela magazynu "Playboy", uratował ikoniczny napis "Hollywood", ofiarowując 900 tysięcy dolarów, aby zapobiec sprzedaży ziemi, na której umieszczony jest słynny napis.

 • Brad Pitt robi się agresywny po alkoholu i trawce?

  ...trudnym czasie. Nieoficjalnie mówi się jednak, że za rozwodem hollywoodzkiej pary stoi romans Pitta z poznaną na planie "Sprzymierzonych" Marion Cotillard. Jak para podzieli wart 400 milionów dolarów majątek, tego na razie nie wiadomo. "Daily Mail" donosi, że właścicielami wszystkich nieruchomości oficjalnie jest Angelina Jolie. Chodzi o posiadłość w Hollywood, domy w Santa Barbara, Laurel Canyon...

Wideo na temat: domy za milion dolarów
 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.