• Informacje na temat:

  don cheadle zdjęcia

Artykuły na temat: don cheadle zdjęcia
 • Co słychać u Lisy Edelstein?

  ...najprawdopodobniej firma Vanowen. Na początku 2013 roku Lisa Edelstein pojawi się też w serialu "House of Lies". Zagra tam seksowną i bystrą konsultantkę polityczną, Brynn, którą Marty (Don Cheadle...

 • Złote Globy: Nominacja dla "Idy"

  "Ida" Pawła Pawlikowskiego otrzymała nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy film nieanglojęzyczny. Najwięcej szans na statuetkę ma "Birdman" Alejandra Gonzáleza Inárritu, doceniony w siedmiu kategoriach.

 • Sandler i Cheadle w cieniu tragedii WTC

  Don Cheadle ( "Hotel Ruanda" , "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) i Adam Sandler ( "50 pierwszych randek" , "Lewy sercowy" ) prowadzą rozmowy w sprawie przystąpienia do obsady filmu "Reign O'er Me" - kolejnego dramatu opowiadającego o tragedii World Trade Center. Film dla wytwórni Sony wyreżyseruje Mike Binder.

 • Tyson u Soderbergha?

  Informowaliśmy już o pracach nad remakiem słynnego filmu Lewisa Milestone'a "Oceans's Eleven", nad którym pracuje Steven Soderbergh ("Erin Brockovich", "Traffic"). W rolach głównych wystąpią same gwiazdy - George Clooney, Brad Pitt, Julia Roberts, Matt Damon, Don Cheadle, Alan Arkin i Bernie Mac. Ostatnio pojawiły się pogłoski, że w filmie zobaczymy także słynnego boksera Mike'a Tysona.

 • Michael Wincott w "Zamachu na Nixona"

  Michael Wincott, ceniony aktor charakterystyczny ( "Hrabia Monte Christo" ) dołączył do obsady filmu "The Assassination of Richard Nixon". Zdjęcia do tej opowieści o autentycznej próbie zgladzenia prezydenta USA w latach 70. już trwają. Wincott zagra starszego brata głównego bohatera, w którego wciela się Sean Penn ( "Cienka czerwona linia" , "Sam" ).

 • Steven Soderbergh kompletuje obsadę

  Komediowy aktor Bernie Mac ("The Original Kings of Comedy") ma dołączyć do gwiazdorskiej obsady filmu "Ocean's Eleven", którego reżyserem jest Steven Soderbergh ("Seks, kłamstwa i kasety video", "Erin Brockovich"). Zdjęcia, realizowane w Los Angeles i Las Vegas, rozpoczną się na początku przyszłego roku.

 • Kobiece "Godziny szczytu"

  Jak już informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, 11 grudnia rozpoczęły się w Los Angeles zdjęcia do sequela filmu "Godziny szczytu". W rolach głównych zagrają ponownie Jackie Chan i Chris Tucker. Tym razem bohaterom towarzyszyć będą jednak dwie piękne kobiety. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć do obsady dołączyła bowiem Ziyi Zhang ("Crouching Tiger, Hidden Dragon"), która zagra główną rolę kobiecą. Na

 • Naomi Watts zagra w "Stay"

  Naomi Watts ( "Mulholland Drive" , "The Ring" ) wystąpi u boku Ewana McGregora ( "Gwiezdne wojny: część II - Atak klonów" , "Do diabła z miłością" ) w "Stay", dreszczowcu z elementami nadprzyrodzonymi. Jak już informowaliśmy, będzie to opowieść o psychologu, który usiłuje odwieść studenta Ivy League od zamiaru popełnienia samobójstwa. Piękna Australijka zagra przyjaciółkę głównego bohatera.

 • Naomi Watts: Prawniczka bez matury

  Naomi Watts ( "Mulholland Drive" , "The Ring" ) wystąpi w dramacie pod roboczym tytułem "The Betty Ann Waters Story", opartym na autentycznych wydarzeniach. Będzie to historia dziewczyny, która mimo że nie ukończyła nawet liceum, podjęła się obrony własnego brata w procesie o morderstwo. Realizacja tego projektu ma rozpocząć się wiosną 2004 roku.

 • Ellen Barkin w "Ocean's Thirteen"

  Wytwórnia Warner Bros oraz producent Jerry Weintraub podali planowany termin rozpoczęcia zdjęć do najnowszego filmu Stevena Soderbergha ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" , "Ocean's Twelve: Dogrywka" ) "Ocean's Thirteen" - poinformował serwis "Variety". Pierwszy klaps ma paść 21 lipca. W głównej kobiecej roli zobaczymy Ellen Barkin ( "Morze miłości" , "Poza prawem" ), która zastąpi gwiazdy poprzednich części: Julię Roberts i Catherinę Zetę-Jones.

Wideo na temat: don cheadle zdjęcia
 • Ja, Don Giovanni

  Wenecja, rok 1763. Pisarz Lorenzo da Ponte prowadzi rozpustne życie. Kiedyś był księdzem, ale liczne skandale i romanse sprawiły, że został wydalony do Wiednia. Wspierany przez przyjaciela i mentora, Giacomo Casanovę, zostaje przedstawiony ulubionemu kompozytorowi cesarza - Salieriemu i nowoprzybyłemu na dwór Wolfgangowi Amadeuszowi Mozartowi. Próbując zaszkodzić karierze Mozarta, Salieri przekonuje cesarza Józefa II, by ten zatrudnił nieznanego libertyna jako autora libretta do "Wesela...

 • Don Jon

  Jon Martello (Joseph Gordon-Levitt) wszystko w swoim życiu uprzedmiotowił: samochód, mieszkanie, rodzinę, religię i, oczywiście, kobiety. Dzięki umiejętności poderwania 10 piękności w każdy weekend, koledzy nadali mu przydomek "Don Jon". Ale nawet najbardziej satysfakcjonujący wieczór nie może równać się u niego ze spełnieniem, jakie osiąga siedząc samotnie przed komputerem i oglądając pornografię. Niezadowolony z tego faktu, wyrusza w podróż, która ma pomóc mu odnaleźć większą seksualną...

 • Lot

  Lot

  Pewnego jesiennego ranka, samolot pasażerski linii SouthJet 227 startuje z Orlando na Florydzie. Ma to być kolejny rutynowy lot. Kapitanem jest Whip Whitaker, a towarzyszy mu młody pilot i pierwszy oficer Ken Evans - pod każdym względem zupełne przeciwieństwo Whipa. Samolot wkrótce po starcie wlatuje w burzę i jest zmuszony stawić czoła większym niż oczekiwano turbulencjom. Jak się szybko okazuje, dla kapitana to żaden problem. Skutecznie, chociaż bardzo niekonwencjonalnie wyprowadza maszynę...