• Informacje na temat:

  don johnson producent

Artykuły na temat: don johnson producent
 • "Watchmen": Powstaje nowy serial HBO. Kiedy premiera?

  ...jednocześnie nową jakość.     Damon Lindelof jest scenarzystą i producentem serialu. Reżyserami produkcji będą Nicole Kassell, która jest odpowiedzialna również za odcinek pilotażowy, oraz Stephen Williams. Producentami serialu są, poza Lindelofem: Nicole Kassell, Tom Spezialy, Stephen Williams oraz Joseph Iberti. W obsadzie serialu "Watchmen" znaleźli się: Regina King, Jeremy Irons, Don Johnson...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.

 • "Pogoda dla bogaczy": Szukając szczęścia

  ...miał już za sobą wprawdzie kilka niewielkich ról, ale jego twarzy i talentu nie kojarzyło zbyt wiele osób. A swoją drogą, o rolę Rudy’ego ubiegał się także... Don Johnson. Jeszcze "gorzej" sprawa miała(...) później jeden z producentów poinformował mnie, że ostatecznie zdecydowano się na 12 epizodów. Ten pomysł nie bardzo mi się podobał, ale nie miałem siły powiedzieć "nie". Kilka miesięcy później okazało...

 • Najlepsi serialowi bohaterowie 2014

  Mijający rok przechodzi do historii amerykańskiej telewizji jako sezon pełnokrwistych i oryginalnych bohaterów. To głównie z ich powodu cały długi tydzień czekaliśmy z niecierpliwością na kolejny odcinek ulubionego serialu.

 • Don Johnson się wzbogacił

  Sędzia z Los Angeles przyznał rację Donowi Johnsonowi w sprawie podziału wpływów z serial u sensacyjnego "Nash Bridges". Aktorowi należy się 51 milionów dolarów, czyli o 28 mln więcej, niż dostał początkowo.

 • Dwayne Johnson wychowuje

  Dwayne "The Rock" Johnson ( "Król Skorpion" , "Witajcie w dżungli" ) zagra główną rolę w filmie "Gridiron Gang", który dla studia Columbia Pictures przygotowuje w swej firmie Original Neal Moritz ( "Torque: Jazda na krawędzi" , "S.W.A.T. Jednostka specjalna" ). Nad scenariuszem historii pracuje Jeff Maguire ( "Na linii ognia" , "Linia czasu" ).

 • Brudny Harry powróci?

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Dwayne "The Rock" Johnson ( "Król Skorpion" , "Witajcie w dżungli" ) zdradził, że marzy mu się występ w remake'u "Brudnego Harry'ego" , klasycznego obrazu Dona Siegela z Clintem Eastwoodem w roli głównej. 

 • Johnny Knoxville z podniesionym czołem

  Johnny Knoxville ( "Wygrane marzenia" , "Faceci w czerni 2" ), słynny gospodarz niesmacznego programu MTV, poważnie traktuje swoją filmową karierę. Obecnie dołączy do Dwayne'a "The Rock" Johnsona ( "Król Skorpion" ) na planie filmu "Walking Tall", nowej wersji słynnego dreszczowca "Z podniesionym czolem". Niezależnie od tego, Knoxville podpisał kontrakt na realizację filmu według własnego

 • "50 twarzy Greya": Kim są odtwórcy głównych ról?

  Film "50 twarzy Greya" wejdzie do kin dopiero na początku 2015 roku, ale fanów bestsellerowej powieści rozpala już dzisiaj. Warto wiedzieć, kim są odtwórcy głównych ról w tak wyczekiwanej produkcji.

 • "Miami Vice" na dużym ekranie?

  Sukces filmowej wersji słynnego serial u "Aniołki Charliego" , który na przełomie lat 70. i 80. święcił triumfy w stacjach telewizyjnych na całym świecie, spowodował, iż producenci z wytwórni Universal Pictures zastanawiają się nad przeniesieniem na duży ekran kolejnej słynnej serii. Tym razem ma to być "Miami Vice", przebój lat 80. Takie sensacyjne informacje podał Edward James Olmos, kreujący w serialu jedną z głównych ról, sierżanta Martina Castillo.

Zdjęcia na temat: don johnson producent