• Informacje na temat:

  donald trump jr

Artykuły na temat: donald trump jr
 • Donald Trump: Kolejny potomek w rodzinie prezydenta!

  Donald Trump (71 l.) i jego najbliżsi nie posiadają się ze szczęścia z powodu nowego członka rodziny!

 • Córka miliardera zaręczona

  Córka miliardera Donalda Trumpa, Ivanka Trump, ogłosiła swoje zaręczyny z wydawcą magazynu "New York Observer", Jaredem Kushnerem.

 • Donald Trump zasnął podczas przemówienia królowej Elżbiety? Wideo hitem sieci

  Na Twitterze aż huczy, a wideo z prezydentem USA jest hitem sieci! Z nagrania wynika, że Donald Trump (72 l.) zaliczył wpadkę podczas przemówienia królowej Elżbiety (93 l.) na uroczystym bankiecie. O co chodzi?

 • Bono: Czy zdradzał żonę?

  Czy Bono, lider grupy U2, ma kochankę? Takie rewelacje ujawnił kontrowersyjny DJ radio wy Rush Limbaugh. Amerykański dziennikarz w swoim programie przedstawił listę znanych osób, które podobno mają się wyróżniać "wysokimi potrzebami erotycznymi".

 • Donald Trump skomentował wygląd Brigitte Macron

  Donald (71 l.) i Melania (47 l.) Trump spotkali się we Francji z Emmanuelem Macronem (39 l.) i jego żoną Brigitte (64 l.). Nie obyło się bez uszczypliwości ze strony prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Odrażający 50 Cent?

  Znany amerykański raper 50 Cent znalazł się w najnowszej edycji listy "50 najbardziej odrażających nowojorczyków", publikowanej przez magazyn "New York Press". Ten wątpliwy zaszczyt został mu przyznany za jego gangsterski wizerunek, a ponadto porównano go do MC Hammer'a.

 • Melania Trump swoim strojem wywołała niezły skandal! Donald skomentował!

  Melania Trump (48 l.) chyba nie do końca przemyślała, co zakłada na spotkanie z dziećmi imigrantów przetrzymywanymi w Teksasie...

 • Poison: Lider miał wylew

  Bret Michaels, 47-letni wokalista pudelmetalowej grupy Poison, znalazł się w szpitalu na skutek wylewu krwi do mózgu. Według niektórych doniesień stan muzyka jest krytyczny.

 • Donald Trump nie będzie zachwycony z tych zdjęć!

  Alison Jackson to artystka zajmuje się aranżowaniem scen z życia znanych osób i fotografowaniem ich. Do tego celu wynajmuje sobowtórów gwiazd i osoby z pierwszych stron gazet. Na jej profilu społecznościowym nie da się nie zauważyć, że jednym z jej ulubionych bohaterów jest Donald Trump, którego nie darzy raczej zbyt wielką sympatią. Na zdjęciach widzimy m.in. prezydenta USA podczas opalania...

 • Seth Rogen zadrwi z Jamesa Franco

  Już 8 września Comedy Central wyemituje komediowy lincz Jamesa Franco. Tym razem niekonwencjonalną galę poprowadzi sam Seth Rogen - aktor, znany przede wszystkim z takich hitów jak "Wpadka" czy "40-letni prawiczek".

Zdjęcia na temat: donald trump jr
Wideo na temat: donald trump jr
 • Donald Trump komentuje wygląd Brigitte Macron

  Podczas wymiany uścisków dłoni i kurtuazyjnych formułek, prezydent USA patrzył z podziwem na Brigitte i komentował jej wygląd: "Jest Pani w takiej dobrej formie, naprawdę" - mówił zaskoczony.

 • Moja wielka grecka wycieczka

  Komedia romantyczna, pełna nieoczekiwanych zdarzeń i szalonych zawirowań, autorstwa Donalda Petrie, reżysera JAK STRACIĆ CHŁOPAKA W 10 DNI, utrzymana w klimacie MOJEGO WIELKIEGO GRECKIEGO WESELA. Wszystko to pod czujnym producenckim okiem Toma Hanksa! Georgia (Nia Vardalos) jest pilotem niepokornej grupy amerykańskich turystów, podróżujących po Grecji śladami zabytków kultury antycznej. Zwiedzających bardziej interesują tandetne pamiątki niż lekcje historii. Piękna pilotka, zmęczona ciągłymi...

 • Melania Trump odwiedziła szpital dziecięcy w Paryżu

  Donald Trump wraz z żoną Melanią przebywa z oficjalną wizytą we Francji. Podczas gdy prezydent USA odbywał dyplomatyczne spotkania, Melania udała się do szpitala dziecięcego w Paryżu. Szpital Necker to największy szpital pediatryczny we Francji i jedna z najstarszych placówek w Paryżu. Melania, która zna język francuski, rozmawiała z małymi podopiecznymi. (Associated Press/x-news)

 • Koneser

  Virgil Oldman (Geoffrey Rush) jest samotnym człowiekiem kultury, którego niechęć do nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi - zwłaszcza kobietami - pasuje do jego głębokiej obsesji na punkcie zajęcia, którym się trudni. Virgil jest bowiem profesjonalnym handlarzem antykami, który nigdy nie pozostawał w bliższej relacji z drugą osobą. Wyjątku nie stanowi nawet Robert (Jim Sturgess), jego bliski przyjaciel - młody, energiczny i niezwykle utalentowany restaurator urządzeń mechanicznych...

Dyskusje na temat: donald trump jr