• Informacje na temat:

  donald trump producent

Artykuły na temat: donald trump producent
 • Chris Carter: To on odpowiada za serial "Z Archiwum X"

  ...zaplanowano we wtorki o godz. 22 Pomysłodawca, producent, reżyser i autor scenariuszy do wielu odcinków "Z Archiwum X" - Chris Carter - opowiedział o pracy nad najnowszą odsłoną produkcji. Czy(...). Przeciwieństwa są po prosu ciekawe. Wydaje mi się, że wielu takich gości jak Tad robi pieniądze na wiele interesujących sposobów, trzymając się z dala od spiskowych teorii. Czy to odniesienie do Donalda...

 • Rosyjska miłość Naomi Campbell?

  Gwiazdę światowych wybiegów widziano ostatnio w towarzystwie mężczyzny, który w rodzimym kraju znany jest jako "rosyjski Donald Trump". Doronin to właściciel jednej z największych firm(...) muzykiem i producentem P. Diddym.

 • Lindsay Lohan nie trafi na ruszt

  Producenci uwielbianej przez wszystkich fanów ostrego dowcipu gali Comedy Central Roast upolowali kolejną ofiarę wśród celebrytów z górnej półki. Padło na Lindsay Lohan, która wbrew amerykańskiej tradycji, odmówiła udziału w programie!

 • James Franco "zlinczowany"

  Producentom popularnego programu "Roast", emitowanego w Comedy Central, udało się zaprosić do swego show hollywoodzkiego gwiazdora Jamesa Franco, znanego z takich filmów, jak "Spring Breakers", "127 godzin" czy serii o Spider-Manie.

 • Andrea Bocelli koncertowo

  Na naszych stronach możecie zobaczyć koncertowy teledysk do utworu "More" włoskiego tenora Andrei Bocelliego. To fragment wydawnictwa "Concerto, One Night In Central Park".