• Informacje na temat:

  donald trump żony

Artykuły na temat: donald trump żony
 • Donald Trump skomentował wygląd Brigitte Macron

  Donald (71 l.) i Melania (47 l.) Trump spotkali się we Francji z Emmanuelem Macronem (39 l.) i jego żoną Brigitte (64 l.). Nie obyło się bez uszczypliwości ze strony prezydenta Stanów Zjednoczonych.

 • Donald Trump niewybrednie o kobietach: Wszystkie wychodzą za mąż dla pieniędzy!

  ...5 lipca Donald Trump (71 l.) przylatuje do Polski z pierwszą oficjalną wizytą. Jaki jest prywatnie?

 • Donald Trump: wstydliwe sekrety nie są już tajemnicą

  Ameryka wybrała! Kolejnym prezydentem USA będzie Donald Trump (70 l.), miliarder, którego osoba budzi wielkie emocje i kontrowersje. Trump pokonał Hilary Clinton (69 l.), żonę byłego prezydenta USA Billa Clintona (70 l.), która uchodziła za murowaną faworytkę wyborów. Tym bardziej to zaskakujące, że życiorys Donalda Trumpa zawiera wiele zdumiewających faktów.

 • ...6 lipca Agata Kornhauser-Duda (45 l.) będzie miała okazję osobiście poznać Melanię Trump (47 l.). Tego dnia prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump (71 l.) przyleci do Polski z pierwszą wizytą. Polska pierwsza dama szykuje modową niespodziankę!

 • Melania Trump poddała się operacjom plastycznym?

  Odkąd została nową pierwszą damą Ameryki, Melania Trump (46 l.) nie znika z pierwszych stron gazet. Tematem numer jeden w ostatnich dniach jest idealny nos żony Donalda Trumpa. Amerykańscy chirurdzy plastyczni już zacierają ręce, ponieważ każdego dnia przychodzi do nich coraz więcej kobiet ze zdjęciem prezydentowej w dłoni, prosząc, by zrobiono im dokładnie taki sam nos!

 • Melania Trump trafiła do szpitala! Konieczna była operacja

  Rzecznika Melanii Trump (48 l.) poinformowała, że pierwsza dama USA przeszła operację. Zabieg miał być niegroźny, choć konieczny. Przez tydzień żona Donalda Trumpa będzie odzyskiwać siły w stołecznym szpitalu.

 • Manuela Gretkowska o "Adrianie" i jego żonie Agacie: Ci ludzie ewidentnie się nie kochają

  Manuela Gretkowska podzieliła się swoimi obserwacjami z wizyty Donalda Trumpa w Polsce. Zdaniem pisarki był to świetnie wyreżyserowany spektakl. Niestety, z kiepskimi aktorami.

 • Zlinczują Sheena na wizji

  Anderson, David Hasselhoff czy Donald Trump. Tym razem na celowniku złośliwości zaproszonych gości stanął Charlie Sheen. Jego decyzja wystawienia się na niewybredne żarty kolegów została podyktowana(...) życia i lekkomyślność. Pewnym zaskoczeniem okazała się obecność byłej żony Charliego - Brooke Mueller. "Jesteś jak Bruce Willis. Liczyłeś się w latach osiemdziesiątych, a teraz zostałeś zastąpiony...

 • Bono: Czy zdradzał żonę?

  Czy Bono, lider grupy U2, ma kochankę? Takie rewelacje ujawnił kontrowersyjny DJ radio wy Rush Limbaugh. Amerykański dziennikarz w swoim programie przedstawił listę znanych osób, które podobno mają się wyróżniać "wysokimi potrzebami erotycznymi".

 • Lincz Charliego Sheena?

  Seksoholik, rockman z Marsa, bezbożnik - to tylko niektóre skojarzenia, jakie wśród swoich znajomych budzi Charlie Sheen - jeden z najbardziej kontrowersyjnych aktorów swego pokolenia.

Wideo na temat: donald trump żony
 • Moja wielka grecka wycieczka

  Komedia romantyczna, pełna nieoczekiwanych zdarzeń i szalonych zawirowań, autorstwa Donalda Petrie, reżysera JAK STRACIĆ CHŁOPAKA W 10 DNI, utrzymana w klimacie MOJEGO WIELKIEGO GRECKIEGO WESELA. Wszystko to pod czujnym producenckim okiem Toma Hanksa! Georgia (Nia Vardalos) jest pilotem niepokornej grupy amerykańskich turystów, podróżujących po Grecji śladami zabytków kultury antycznej. Zwiedzających bardziej interesują tandetne pamiątki niż lekcje historii. Piękna pilotka, zmęczona ciągłymi...

 • Koneser

  Virgil Oldman (Geoffrey Rush) jest samotnym człowiekiem kultury, którego niechęć do nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi - zwłaszcza kobietami - pasuje do jego głębokiej obsesji na punkcie zajęcia, którym się trudni. Virgil jest bowiem profesjonalnym handlarzem antykami, który nigdy nie pozostawał w bliższej relacji z drugą osobą. Wyjątku nie stanowi nawet Robert (Jim Sturgess), jego bliski przyjaciel - młody, energiczny i niezwykle utalentowany restaurator urządzeń mechanicznych...

 • Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2

  Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i przywódcy Dystryktu 13 rozpoczynają wielką ofensywę przeciwko dyktatorskiej władzy Kapitolu. Walka toczy się już nie tylko o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez Gale'a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Bezwzględni wrogowie i moralne wybory, przed którymi stanie Katniss, będą dla niej większym wyzwaniem niż cokolwiek, co wcześniej...