• Informacje na temat:

  donna karan

Artykuły na temat: donna karan
 • Jagodzińska "najlepszym polskim produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska , top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • Polska modelka "produktem eksportowym"

  Świat mody zakochał się w polskich modelkach. Najlepszym przykładem ich rosnącej popularności jest Anna Jagodzińska, top modelka agencji New Age Models, która wystąpiła ostatnio jako twarz nowej kampanii domu mody Donna Karan.

 • Ashton Kutcher i Mila Kunis: Ich córka od małego poznaje tajniki Kabały

  ...wyznawców wśród znanych na całym świecie osób. Są wśród nich m.in. Madonna oraz Donna Karan.

 • Jolie i Pitt wzięli ślub?

  Brad Pitt i Angelina Jolie w Boże Narodzenie powiedzieli sobie sakramentalne "tak" - donosi dziennik "Daily Telegraph". Słynna para miała wziąć ślub na Karaibach w luksusowej posiadłości należącej do projektantki mody, Donny Karan.

 • Serialowy przewodnik

  ...karana za oszustwo. Na jej trop skierowała policję Natalia, która bierze udział w szkoleniach z marketingu organizowanych przez Pol-Fresz. "Moda na sukces" (5533) Stephanie opuszcza biuro(...)) Brooke i Donna starają się odmienić wizerunek firmy Forresterów. Chcą ze swoją ofertą dotrzeć zarówno do ludzi młodych, jak i do starszych klientów. "Czas honoru" (52) Fischer informuje...

 • Christina Ricci: Moda i kino

  Moda i kino jeszcze nigdy nie były tak blisko jak w okresie oczekiwania na Złote Globy i nominacje do Oscarów: w najnowszym filmie reklamowym dla domu mody Donny Karan (DKNY) wystąpiła aktorka Christina Ricci.

 • Sarah Jessica Parker ikoną mody

  Amerykańska aktorka Sarah Jessica Parker (38 l.), czyli Carrie Bradshaw z serial u "Jak upolować mężczyznę, czyli seks w wielkim mieście", została wyróżniona nagrodą Fashion Icon przez amerykańskich projektantów mody zrzeszonych w Council Of Fashion Designers Of America.

 • Natalia Safran: Za jakie grzechy

  Nowy rok Natalia Safran, polska wokalistka mieszkająca na stałe w USA, przywitała z nowym teledyskiem. U nas możecie zobaczyć klip do "Hej ty" , polskojęzycznej wersji singla promującego debiutancką płytę "High Noon".

 • Natalia w hollywoodzkim przeboju

  Piosenka "Hey You" w wykonaniu duetu rodzeństwa Natalia Jaroszyk-Safran i Mikołaj Jaroszyk znalazła się w filmie i na ścieżce dźwiękowej do "Za jakie grzechy", hollywoodzkiej komedii z Renee Zellweger. Utworu możecie posłuchać w serwisie Muzzo.pl .

 • Natalia Safran, czyli Polka z Hollywood

  7 listopada albumem "High Noon" zadebiutuje Natalia Safran, Polka mieszkająca na stałe w USA, która w serwisie Sellaband w ciągu kilku miesięcy zebrała 50 tys. dolarów potrzebnych do wydania płyty.

Wideo na temat: donna karan
 • Podaj mi dłoń

  Quentin i Antoine to 18-letni bliźniacy. Łączy ich subtelna lecz zarazem skomplikowana relacja. Bez wiedzy ojca wyruszają stopem z Francji do Hiszpanii na pogrzeb matki. Podróż obfitować będzie w kolejne kłótnie i pojednania. Nowe przeżycia na zawsze zmienią ich relację. Film nawiązuje do estetyki egzystencjalnych filmów drogi lat 70-ych. Odznacza się odejściem od akcji toczącej się wokół spektakularnych wydarzeń na rzecz podróży samej w sobie. Duże znaczenie odgrywają tutaj wysmakowane...

 • Pozwól mi wejść

  Nastoletni Owen od czasu rozwodu rodziców przechodzi trudne chwile. Nielubiany w szkole staje się coraz częstszym obiektem kpin kolegów. Czas spędza samotnie oddając się marzeniom o zemście na swych prześladowcach. Pewnego dnia w sąsiedztwie pojawia się tajemnicza Abby. Owen zaprzyjaźnia się z dziewczyną, nie zwracając początkowo uwagi na jej nietypowe zachowania: Abby wychodzi na dwór tylko po zmroku i podobnie jak Owen nie ma żadnych przyjaciół. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna skrywa...

 • Spadaj tato

  Akcja komedii Spadaj tato rozpoczyna się, kiedy nastoletni Donny Berger (Adam Sandler) spotyka dziewczynę swoich marzeń. Problem polega jednak na tym, że jest to seksowna nauczycielka Mary McGarricle. Wszyscy mieliśmy kiedyś szkolne miłości, jednak panna McGarricle posuwa się o krok za daleko dodając do regularnych zajęć korepetycje z wiedzy o ptaszkach i pszczółkach. Oczywiście szybko dochodzi do katastrofy, panna McGarricle ląduje w więzieniu, a Donny zostaje sam z owocem ich miłości...