• Informacje na temat:

  dorota deląg zdjęcia

Artykuły na temat: dorota deląg zdjęcia
 • Paweł Deląg przyłapany na randce. I to z kim!

  Jak donosi "Życie na Gorąco", Paweł Deląg (49 l.) nie jest już samotny. Grudniowe wieczory spędza w towarzystwie gwiazdy polsatowskiego programu. Zdjęcia paparazzi nie pozostawiają złudzeń, że wspaniale się czują w swoim towarzystwie...

 • Leśna Góra świętuje 15. urodziny!

  "Na dobre i na złe" obchodzi jubileusz! 15 lat temu, 7 listopada 1999 r., TVP2 wyemitowała pierwszy odcinek serialu, który pokochały miliony widzów. Z tej okazji Dwójka zaplanowała specjalne, urodzinowe atrakcje dla miłośników tej wyjątkowej produkcji.

 • Dorota Deląg urodziła

  Dorota Deląg (41 l.) została po raz pierwszy mamą.

 • W Warszawie ruszyły zdjęcia do nowego serial u "Camera Cafe". Jego twórcy twierdzą, że ma szansę być takim samym hitem jak "Kasia i Tomek" . Tym bardziej, że jego reżyserem jest także Jurek Bogajewicz .

 • "39 i pół tygodnia": Trwają zdjęcia

  Trwają zdjęcia do serialu „39 i pół tygodnia”. W rolach głównych Tomasz Karolak, Daria Widawska, Marina Łuczenko-Szczęsna, Magdalena Lamparska, Alan Andersz i inni. Tym razem Darek, główny bohater, zatrzyma się na największym życiowym zakręcie.

 • Kryzys 40-latka w nowym serialu

  W minionym tygodniu ruszyły zdjęcia do nowego serial u TVN. "39 i pół" to zwariowana komedia obyczajowa o kryzysie wieku średniego w męskim wydaniu. Wiecznie niedojrzały postpunkowiec - Darek Jankowski, tuż przed swoimi czterdziestymi urodzinami uświadamia sobie, że w jego życiu panuje totalny bałagan.

 • Deląg już wciągnęła narzeczoną brata w kabałę!

  Dorota Deląg od lat jest wyznawczynią magicznych właściwości czerwonej nitki. Właśnie swoją fascynacją zaraziła dziewczynę Pawła - Emmę.

 • Zaatakuje nowymi serialami

  TVN szykuje się znów do starcia z konkurencją. Pomóc stacji w zdobyciu jeszcze większej ilości widzów mają dwa nowe seriale "39 i pół" oraz "Naznaczony".

 • Paweł Deląg gwiazdą w Rosji!

  Polski aktor Paweł Deląg święci triumfy za wschodnią granicą. Żyje na wysokim poziomie, został już doceniony przez rosyjską publiczność i krytykę. Na ulicach witany jest podobno wręcz owacjami.

 • Ania Dąbrowska jeszcze ten jeden raz

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do kolejnego singla promującego album Ani Dąbrowskiej "Bawię się świetnie".

Wideo na temat: dorota deląg zdjęcia
 • "Przyjaciółki": Janek jest zły na Zuzę?

  trafia do szpitala z podejrzeniem sepsy. Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) namawia Ingę (Małgorzata Socha) do „naciągania” Maksa (Mateusz Janicki) na ekskluzywne przyjemności. Po niezwykle obfitej(...) przekonać go, że jedynym sposobem, by dalej funkcjonować jest puszczenie wzajemnych zdrad w niepamięć. Postanawiają razem iść na parapetówkę urządzaną przez Darię (Tamara Arciuch). Wiktor (Paweł Deląg

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Komisarz Blond i Oko Sprawiedliwości

  Zabójczo seksowna, uwodzicielska, gotowa na wszystko Anna Dereszowska ("Lejdis", "Testosteron") w roli tajnej agentki wywiadu i wybitny aktor Marian Dziędziel ("Dom zły", "Wesele") tym razem w komediowej roli Ministra Spraw Wewnętrznych jakiego jeszcze Polska nie widziała, to obok Marka Włodarczyka i Pawła Deląga największe gwiazdy komedii "Komisarz Blond i Oko sprawiedliwości". Kto pracuje dla Rosjan, kto dla Amerykanów i co wspólnego z międzynarodową aferą szpiegowską mają Zakon...