• Informacje na temat:

  dorota gardias i polityk

Artykuły na temat: dorota gardias i polityk
 • Ryszard Kalisz podrywa Dorotę Gardias!

  Polityk słynie ze swojej słabości do płci pięknej, czego nigdy nie ukrywał.  Jego doświadczenie w tej dziedzinie skłoniło go nawet do napisania książki o jakże wymownym tytule "Ryszard i kobiety". Wydawać by się mogło, że po urodzeniu się jego synka, Kalisz nieco przystopuje i przestanie flirtować z pięknymi paniami. Nic z tego! Ostatnio chyba wpadła mu w oko urokliwa Dorota Gardias...

 • Prokop i Hołownia krzykną "Mamy Cię!"

  Nieprzyzwoicie inteligentni, zawstydzająco błyskotliwi, czasem tajemniczy i zawsze nieprzewidywalni. Wielokrotnie udowodnili, że do prowadzenia programów rozrywkowych "mają talent". Łączy ich szorstka męska przyjaźń lub, jak kto woli, uprzejma złośliwość.

 • O fenomenie "Tańca z gwiazdami"

  Średnio 4,62 mln widzów oglądało zakończoną kilka dni temu 12. edycję "Tańca z gwiazdami". Wpływy z samych reklam nadawanych w przerwach programu wyniosły ponad 60 mln złotych. Przytoczone liczby chyba wyraźnie wskazują, że Polacy wciąż chcą oglądać wyginających się na parkiecie celebrytów i najpewniej już wiosną przyszłego roku dostaną kolejną ich porcję.

 • Lis, Górniak czy Wojewódzki?

  Lis, Górniak, Ibisz, Buzek, Karolak, Cichopek, Durczok, Kowalczyk, Wojewódzki, a może Torbicka? Jubileuszowa, 25. gala wręczenia Wiktorów, nagród dla najbardziej popularnych osobowości telewizyjnych, odbędzie się 21 maja, o godz. 21.20 w siedzibie Telewizji Polskiej.