• Informacje na temat:

  dorota gardias urodziła

Artykuły na temat: dorota gardias urodziła
 • Dorota Gardias: W tamtym roku poważnie zachorowałam

  Dorota Gardias (35 l.) w najnowszym wywiadzie przyznaje, że choroba zmieniła podejście do wielu spraw w jej życiu. Część obowiązków musiał przejąć partner. - Teraz, zamiast pędzić na zakupy czy zajmować się domem, wolę pojechać z Hanią na przejażdżkę rowerem, popracować w przydomowym ogródku, wyjechać w podróż - mówi pogodynka TVN.

 • Karolina Rosińska: Co się stało z gwiazdą "Uprowadzenia Agaty"?

  Po "Uprowadzeniu Agaty" wydawało się, że kariera filmowa jest jej pisana.

 • Gardias urodziła!

  Dorota Gardias (31 l.) w sobotę 7 września urodziła swoje pierwsze dziecko, córeczkę Hanię. Mama i dziewczynka czują się dobrze. Poród odbył się w prywatnej klinice w Warszawie, za co gwiazda(...). Dorota będzie więc mogła liczyć na fachową pomoc ze strony ukochanego. Szczęśliwym rodzicom życzymy szczęścia...

 • Dorota Gardias: Szczęście razy trzy!

  Bardzo się cieszyła na myśl o dziecku, którego oczekiwała. Ale była też strapiona. Z jakiego powodu?

 • Dorota Gardias odniosła się do plotek na temat jej drugiej ciąży!

  Trzy lata temu popularna pogodynka TVN urodziła córkę Hanię. Tak bardzo rozsmakowała się w macierzyństwie, że szybko zaczęła snuć marzenia o drugim dziecku. „Koleżanki, które mają kilkoro dzieci, mówią, że tej miłości się nie dzieli, ale się ją mnoży. Bardzo chciałabym, żeby Hania miała rodzeństwo” – zwierzyła się dziennikarzowi w wywiadzie. Gdy więc niedawno pojawiła się informacja, że Dorota...

 • Rok przerwy w pracy na wizji? Za długo

  We wrześniu zeszłego roku Dorota Gardias powitała na świecie swoją córeczkę Hanię. Już teraz gwiazda spotyka się z widzami w czwartkowym cyklu "Dzień Dobry TVN". Jak ta praca na nią wpływa i czego uczy?

 • Dorota Gardias przechwala się prezentami dla córki

  Dorota Gardias (32 l.) nie ma oporów, by chwalić się, jak rozpieszcza swoją pociechę.

 • Dorota Gardias: Poważny kryzys w jej związku!

  Dorota Gardias (32 l.) do niedawna promieniała szczęściem i nie mogła się nachwalić swojego partnera. Teraz ponoć para przechodzi poważny kryzys!

 • Dorota Gardias zrozpaczona: Po ciąży mój brzuch...

  Dorota Gardias (32 l.) żali się, że po porodzie nie może wrócić do formy. Doskonały wygląd podczas imprez zapewnia jej wyłącznie bielizna korygująca niedoskonałości sylwetki.

 • "Biedawakacje" Doroty Gardias. W tym roku skromnie!

  Tegoroczny urlop Dorota Gardias (34 l.) zamierza spędzić w Polsce z grupą przyjaciół.

Wideo na temat: dorota gardias urodziła
 • Dorota Gardias odchudza się po ciąży. "Przytyłam 12 kg"

  Dorota Gardias we wrześniu urodziła swoje pierwsze dziecko - córkę Hanię. Pogodynka postanowiła jak najszybciej zacząć ćwiczyć i wrócić do formy. Fizjoterapeuta Krzysztof Sobczak opowiedział o ćwiczeniach, jakie powinna wykonywać kobieta po porodzie, a dietetyk Monika Dąbrowska-Molenda wspomniała o odpowiedniej diecie. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jak urodzić i nie zwariować

  Telewizyjna guru fitnessu Jules (Diaz) i gwiazdor tanecznego show Evan (Matthew Morrison) odkryją, że ich celebryckie życie na wysokich obrotach to nic w porównaniu z przygotowaniami do porodu. Wendy (Elizabeth Banks) właśnie znajduje się w epicentrum burzy hormonów, a gromy, z imponującą precyzją, trafiają w jej męża Gary'ego (Ben Falcone). Para szuka zrozumienia wśród towarzyszy niedoli w ciążowej grupie wsparcia. Podobnie radzi sobie Alex (Rodrigo Santoro), który uczęszcza na spotkania...

 • Gardias urodzi córkę?

  Dorota Gardias potwierdza już oficjalnie, że ze swoim narzeczonym Piotrem spodziewa się dziecka. Choć znajomi przepowiadają jej syna, ona marzy o córce.

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...