• Informacje na temat:

  dorota gawron

Artykuły na temat: dorota gawron
 • "Prawo Agaty": Dorota w tarapatach

  Dowody przeciwko Dorocie są niepodważalne. Czy Gawron trafi za kratki?

 • "Prawo Agaty": Niespodziewany zwrot w finale

  Absolutnie nic nie wskazywało na szczęśliwy finał szóstego sezonu "Prawa Agaty", a jednak... w ostatniej scenie Marek (Leszek Lichota) złoży namiętny pocałunek na ustach Agaty (Agnieszka Dygant). A sędzia Dorota Gawron (Daria Wiadawska) zostanie oczyszczona z korupcyjnych zarzutów.

 • Gawronowie będą mieli córeczkę!

  W finałowym, 13. odcinku drugiego sezonu “Prawa Agaty", Dorota (Daria Widawska) i Wojtek (Tomasz Karolak) zostaną rodzicami ślicznej córeczki. A Bartek (Michał Mikołajczak) wygra swoją pierwszą sprawę.

 • "Prawo Agaty": Bohaterowie pożegnają się z Gdańskiem

  Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota i Tomasz Karolak - odtwórcy głównych ról serialu TVN "Prawo Agaty" - pojawią się w przyszłym tygodniu na planie filmowym w Gdańsku. To już ich druga wizyta w mieście nad Motławą.

 • "Prawo Agaty": Ciąża Agaty zagrożona, a Dorota szantażowana!

  Ciężarna Agata (Agnieszka Dygant) będzie miała powody do niepokoju, bo lekarz zagrozi jej poronieniem. Z kolei Dorota (Daria Widawska) dostanie list z pogróżkami. Poznaj szczegóły!

 • "Prawo Agaty": Nareszcie razem

  W siódmym, ostatnim sezonie "Prawa Agaty" najważniejsza będzie rodzina. To głównie wokół niej będą skupiać się radości, nieoczekiwane wydarzenia i problemy bohaterów. Czeka nas mnóstwo emocji!

 • Gawronowie będą mieli córeczkę!

  Dorota (Daria Widawska) wyląduje w szpitalu, gdzie pozna płeć swojego trzeciego dziecka. Marek (Leszek Lichota) pokłóci się z Marią (Małgorzata Kożuchowska), a Agata (Agnieszka Dygant) znajdzie pudełko z pierścionkiem...

 • "Prawo Agaty": Walka o przetrwanie

  W ostatni wtorek lutego na antenę TVN wrócą najpopularniejsi telewizyjni prawnicy - bohaterowie serialu "Prawo Agaty" - Agata Przybysz (Agnieszka Dygant), Dorota Gawron (Daria Widawska) i Marek Dębski (Leszek Lichota).

 • "Prawo Agaty": Szok! Dorota prześpi się z... Tulińskim!

  Rozłąka z Wojtkiem (Tomasz Karolak) pchnie Dorotę (Daria Widawska) prosto do... łóżka mecenasa Tulińskiego (Piotr Grabowski). A po upojnym seksie z cieszącym się opinią playboya prawnikiem Gawronowa wezwie na pomoc... męża (Tomasz Karolak). Poznaj szczegóły!

 • Siła kobiecej przyjaźni

  Daria Widawska, czyli Dorota Gawron z "Prawa Agaty", przyznała niedawno, że bardzo długo nie wiedziała, co to jest... kobieca przyjaźń, bo zawsze lepiej dogadywała się z mężczyznami. Teraz to się zmieniło...

Zdjęcia na temat: dorota gawron
 • Dorota Gawron (Daria Widawska) z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: dorota gawron
 • Daria Widawska o nowym sezonie "Prawa Agaty"

  - Wiem, że jest pewien romans, który ma się nie najlepiej - mówi Daria Widawska, czyli serialowa Dorota Gawron. Sprawdźcie, co jeszcze zdradziła aktorka na temat nowego sezonu!

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Co w ostatnim odcinku "Prawa Agaty"?

  Aktorka Daria Widawska, czyli serialowa Dorota Gawron zdradziła dziennikarzom "Dzień dobry TVN", co wydarzy się w ostatnim odcinku 3. serii "Prawa Agaty".../ Dzień Dobry TVN/x-news

 • Erratum

  Żona, syn, dobra posada - w życiu Michała wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z zespołu, marzenia, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy,...