• Informacje na temat:

  dorota grzech

Artykuły na temat: dorota grzech
 • Dorota Kolak dumna z córki. Poszła w jej ślady!

  Jej mąż, znany aktor Igor Michalski (58 l.) przekonywał ją, że życie polega na smakowaniu, nie na pędzeniu. Dorota Kolak (58 l.) nie od razu zrozumiała sens tych słów... Miała wpojone, że życie to(...) piątym biegu, byle tylko spełnić oczekiwania innych. Dorota, jak najlepsza uczennica, musiała mieć wszystko zrobione na wczoraj. Punktualna i bez reszty oddana scenie. Teatr był domem, życiem. Taki...

 • Ekshumacja T-Raperów znad Wisły

  W piątek (20 listopada) ukaże się album "Ekshumacja 2" formacji "T-Raperzy znad Wisły" Grzegorza Wasowskiego i Sławomira Szczęśniaka, twórców Komicznego Odcinka Cyklicznego. To odświeżona i zaktualizowana wersja debiutu "Poczet Królów Polskich".

 • Dorota Zawadzka karci zachowanie polskich rodziców na wakacjach!

  Dorota Zawadzka (51 l.) znowu poucza. Tym razem suchej nitki nie zostawia na nieodpowiedzialnych polskim rodzicom...

 • Szczególna płyta Krawczyka

  "Warto żyć" to tytuł najnowszej płyty Krzysztofa Krawczyka, której premiera odbędzie się 20 stycznia 2009 roku.

 • Dorota Chotecka o Pazurze: Z dzióbków sobie nie pijemy

  Dorota Chotecka (47 l.) nie ukrywa, że za żonami swojego szwagra Cezarego Pazury (51 l.) nie przepada...

 • Jakubik: Najważniejszy jest scenariusz

  Ostatnimi czasy Arkadiusz Jakubik nie schodzi z planu filmowego. We wrześniu pojawi się na ekranach telewizorów w serialu "Paradoks" oraz w kinach w filmie "Jesteś Bogiem".

 • Dorota Segda poświęciła wszystko dla tej miłości!

  Dorota Segda (49 l.) nie przypuszczała, że tak szybko i bez pamięci zakocha się w Stanisławie Radwanie (76 l.). Jednak stało się, a ich związek był dla konserwatywnego krakowskiego światka show-biznesu dużym skandalem.

 • "Pokłosie" Pasikowskiego powalczy o Złote Lwy

  "Pokłosie", najnowszy film Władysława Pasikowskiego ("Psy", "Kroll", "Operacja Samum"), został włączony w czwartek późnym wieczorem do Konkursu Głównego Gdynia Film Festival. O Złote Lwy rywalizuje więc już 14 tytułów. Premierowy pokaz obrazu zaplanowano na piątek, 11 maja.

 • Dorota Gawryluk: "Niewielu jest dziennikarzy, którzy mają takie poglądy, jak ja"

  ..., w ponadstuletnim domu podwieszonym pod skałą. Codziennie musiała pokonać piechotą sześć kilometrów, by dostać się do szkoły. Zbiegała ze swojej góry, a koleżanka z sąsiedniej i razem ruszały w drogę.  Dorota od(...). Świętujemy podwójnie!" – podkreśla dziennikarka. W takim duchu wychowują dwójkę swoich dzieci. Syn jest już dorosły, Dorota urodziła go jeszcze na studiach. Dostał na chrzcie białoruskie imię Nikon...

 • Wakacje przed telewizorem?

  Premierowe odcinki amerykańskich seriali , wakacyjna wersja śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN", pasmo z bajkami, pasmo lifestyle dla kobiet oraz filmy - tak przedstawia się wakacyjna oferta TVN.

Wideo na temat: dorota grzech
 • Dotyk grzechu

  Dotyk grzechu to inspirowany tradycyjną pekińską operą (głównieWild Boar Forest, sfilmowaną w 1962 roku przez Chena Huaikai i Cui Weia),tradycyjnym chińskim malarstwem oraz artystycznymi filmami o sztukach walki Kinga Hu filmowy portret współczesnej hińskiej cywilizacji, która przeobraża relacje i związki międzyludzkie w trudne do wyobrażenia piekło, pełne gwałtu, egoizmu i niesprawiedliwości. Reżyser stawia tu retoryczne pytanie o korzenie zła, jakie tkwią we współczesnym chińskim...

 • 13 grzechów

  Eliot jest pogrążony w długach i wszystko wskazuje na to, że nie prędko uda mu się je spłacić. Pieniądze są mu potrzebne jednak bardziej niż kiedykolwiek – wkrótce ma zamiar poślubić miłość swojego życia. Pewnego dnia odbiera telefon. Tajemniczy głos informuje go, że jest filmowany przez ukryte kamery i bierze udział w grze. Jeżeli Eliot wykona 13 zadań, wówczas wygra 6,2 miliona dolarów. Pierwsze zadanie jest proste – zabić muchę latającą po pokoju. Jednak każde następne z pozostałych 12 to...

 • Sin City 2: Damulka warta grzechu

  Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach kompromitujących zdeprawowanych bogaczy. Jego życie staje na głowie, kiedy na nowo wkracza w nie Ava (Eva Green) - dawna miłość, kobieta warta każdego grzechu. Ruszając na pomoc kochance, Dwight szybko odkryje, że znalazł się w środku intrygi, która może przerosnąć nawet największego twardziela. W tej sytuacji przyjdzie mu połączyć siły z nieobliczalnym zabijaką - Marvem (Mickey Rourke).