• Informacje na temat:

  dorota jolanta

Artykuły na temat: dorota jolanta
 • Jolanta Żółkowska: Jedyna taka miłość

  Jolanta Żółkowska (63 l.) i Krzysztof Kołbasiuk (†54 l.) tworzyli zgodną i szczęśliwą parę pomimo wielu zawirowań życiowych. Kiedy wydawało się, że już wszystko zaczyna się układać, nagle wydarzyła się tragedia, która na zawsze przekreśliła ich wspólne plany.

 • Agnieszka Sienkiewicz nie liczy kalorii

  Jest zaskoczona sympatią, jaką wzbudza jej postać. Agnieszka Sienkiewicz opowiada, dlaczego Dorota tak bardzo chce dołączyć do przyjaciółek oraz dlaczego ciągle obawia się świątecznej kąpieli w... jeziorze!

 • Dorota Wróblewska ostro do Kwaśniewskiej: Proponuję odwiedzić domy spokojnej starości

  Jolanta Kwaśniewska (59 l.) od pewnego czasu stara się być rzeczniczką osób starszych w naszym kraju, radząc im, by jak najwięcej podróżowali i jeździli na nartach - tak jak ona w luksusowym szwajcarskim kurorcie Klosters.

 • "Klan": Sekrety z przeszłości

  Sporo dzieje się w serialu "Klan". Tuż przed Świętem Zmarłych Paweł (Tomasz Stockinger) wybierze się z Wigą (Dorota Kamińska) nad morze. Córki doktora Lubicza nie będą tym zachwycone. Co kryje się za tym wyjazdem?

 • Nie chce pracować z Dorotą Gardias-Skórą

  ..."Propozycję prowadzenia programu z Gardias Wojtek uznał za zupełnie nietrafioną " - mówi "Na żywo" pracownik TVN. "W jego odczuciu Dorota ma niewiele do powiedzenia, jest mało wyrazista i zbyt(...). Wybrana przez Jagielskiego Agnieszka Cegielska w cotygodniowym felietonie "Cegłą w łeb" będzie sprawdzać, jakie męskie pasje są atrakcyjne dla kobiet. Dorota Gardias-Skóra - jak twierdzi jej...

 • Filmy "Nie trać głowy" i "Mów do mnie" znajdą się wśród ok. 40 historii, autorstwa studentów z łódzkiej szkoły, które w dniach 10-11 kwietnia w ramach 13. edycji festiwalu "Łodzią po Wiśle" obejrzą widzowie w Warszawie. Seanse będą organizowane w kinie Iluzjon. Wśród wydarzeń towarzyszących będzie m.in. spotkanie z Dorotą Kędzierzawską.

 • "Klan": Bolek wróci do Heniutki!

  Bolek (Krzysztof Janczar), hodowca drobiu w Woli Tureckiej, ma powody do radości: żona Heniutka (Małgorzata Sadowska) w końcu zapomni o jego romansie z Halszką (Jolanta Mrotek) i pozwoli mu wrócić do domu. Sprawdź, jak do tego dojdzie!

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Przyjaciółki": Agnieszka Sienkiewicz nie liczy kalorii

  Jest zaskoczona sympatią, jaką wzbudza jej postać. Agnieszka Sienkiewicz opowiada, dlaczego Dorota tak bardzo chce dołączyć do przyjaciółek oraz dlaczego ciągle obawia się świątecznej kąpieli w... jeziorze!

 • Janusz Gajos w monodramie "Msza za miasto Arras"

  Janusz Gajos wystąpi w monodramie "Msza za miasto Arras" na podstawie tekstu Andrzeja Szczypiorskiego. To raport o ludzkiej kondycji i szkodliwym wpływie ideologii. Premiera spektaklu odbędzie się 21 maja w warszawskim Teatrze Narodowym.

Zdjęcia na temat: dorota jolanta
Dyskusje na temat: dorota jolanta
 • Re: "Na dobre i na złe": Jolanta Fraszyńska wraca do serialu?

  "Prawdziwą" pielęgniarkę może zagrać Bożena Dykiel, Dorota Stalińska, Dorota Segda, Ewa Ziętek, Marzena Kipiel-Sztuka, czyli kawał baby to musi być.

 • Re: "Na dobre i na złe": Jolanta Fraszyńska wraca do serialu?

  Dorota Segda (jako Agata Kwiecińska, przelotna miłość Jakuba Burskiego) była dyrektorem administracyjnym szpitala w Forrest Mountain, więc jest wykluczona z tej listy, Bożena Dykiel - matka dr Meyera (Cezary Kosiński) także.

 • Re: "M jak miłość": Sprawdzian uczuć

  , Dobrawa, Dobromiła, Dobromira, Dolores, Dominika, Donata, Dorota ,Edmunda, Edwarda, Edwina, Edyta, Eleonora, Eligia, Eliza, Elwira, Elza, Elżbieta, Emanuel, Emanuela, Emilia, Emiliana, Emma, Erazma, Erwina(...), Janina, Jaromira, Jerosława, Joachima, Joanna, Jolanta, Jordana, Jowita, Józefa, Józefina, Judyta, Julia, Julianna, Julita, Justyna , Kaja, Kajetana, Kalina, Kalista, Kamila, Karina, Karola