• Informacje na temat:

  dorota kamińska mąż

Artykuły na temat: dorota kamińska mąż
 • Dorota Kamińska: Było ze mną trochę kłopotów

  .... - Zawsze myślę tylko o tym, co będzie - ujawnia swoje życiowe motto Dorota Kamińska (62 l.). - Nie lubię wspomnień. Świat sztuki i teatru fascynował ją tak bardzo, że zrezygnowała z kariery inżyniera(...), z którymi aktorka doskonale się rozumie. Razem są już 14 lat. - Okazało się, że czas działa na naszą korzyść - uśmiecha się Dorota Kamińska.

 • Dorota Kamińska: Nie cofać się

  Nie żałuje niczego, co w życiu zrobiła. Nawet błędów, jakie popełniała.

 • "Singielka": Julia Kamińska w sukni ślubnej! Mamy zdjęcia!

  Wkrótce ekscentryczna Sława (Dorota Pomykała) postanowi wydać Natalię (Julia Kamińska) za mąż w swojej sukni ślubnej. Na szczęście Genowefa (Zofia Charewicz) skutecznie udaremni ten pomysł i wybawi wnuczkę od kłopotu.

 • Wilczak singlem, Kamińska zaręczona

  Paweł Wilczak znowu singlem... Julia Kamińska się zaręczyła... Maciej Zakościelny zmienia zawód... Jan Jankowski pragnie dziecka... Katarzyna Kwiatkowska wyszła za mąż... To nie tytuły nowych plotkarskich rewelacji, tylko atrakcje, które czekają na widzów nowego serialu "Reguły gry".

 • Kamińska bez narzeczonego, Nowakowska z nowym chłopakiem...

  Julia Kamińska, czyli Ula Cieplak z "BrzydUli", która - jak wieść niesie - wkrótce poślubi swego ukochanego Piotra Jaska, pojawiła się na pokazie nowej kolekcji projektanta ukrywającego się pod pseudonimem Plich.

 • Leszek Lichota: Sprawca wielu ciąż?

  W czwartek, 7 sierpnia, poznaliśmy jesienną ramówkę stacji TVN. Z tej okazji Leszek Lichota opowiedział o swojej postaci w serialu "Prawo Agaty".

 • "Klan": Paweł i Wiga wreszcie zostaną małżeństwem!

  Paweł (Tomasz Stockinger) i Wiga (Dorota Kamińska) złożą sobie małżeńską przysięgę w przeddzień świąt Bożego Narodzenia. Do wigilijnego stołu po raz pierwszy zasiądą obok siebie jako mąż i żona!

 • "Klan": Paweł Lubicz romansuje?

  Wkrótce Paweł (Tomasz Stockinger) przyjmie w swoim gabinecie atrakcyjną pacjentkę Jadwigę (Dorota Kamińska), która okaże się jego koleżanką z czasów studenckich. Łączyła ich bliska zażyłość...

 • "Klan": Lubicz prowadzi podwójne życie?

  Paweł (Tomasz Stockinger) i Wiga (Dorota Kamińska) wybiorą się na romantyczną randkę do teatru. Po przedstawieniu podejdzie do nich nieznajoma kobieta... - Mówiłeś, że jesteś kawalerem! - powie z wyrzutem, patrząc Lubiczowi prosto w oczy.

 • "Klan": Stara miłość nie rdzewieje

  Ani rodzinne obowiązki, ani lojalność wobec bliskich nie powstrzymają bohaterów "Klanu" przed romansami. Okaże się, że wspomnienia sprzed lat są jak żar tlący się pod popiołem. Niewiele trzeba, by buchnął płomień...

Zdjęcia na temat: dorota kamińska mąż
Dyskusje na temat: dorota kamińska mąż
 • Re: Dorota Kamińska słono zapłaciła za swoje wybory...

  zony nie , ale (chyba) znam twoje preferencje...wymagajacy to ty nie jesteś wiec szybko (jeśli nie gej) ją znajdziesz . I pewnie bedzie sie wam żyło niesamowicie zgodnie ....zważywszy na twoje podejście do pokazywania i dawania. Daj ci Boże szczeście i cycatą partnerke. Nie musi by wierna i cnotliwa , bo tych walorow nie docenisz.

 • Re: Dorota Kamińska słono zapłaciła za swoje wybory...

  Twoja żona też pewnie mogła zrobic ( daj ci Boże niech jeszcze zrobi) furrorę i zarobić niezłe pieniądze (dej Boże w markach niemieckich....głupich nie szkoda )...a wyszło że jest plażowa szkapa....

 • Re: Dorota Kamińska słono zapłaciła za swoje wybory...

  Co beł kocze? A czemu filmów z takimi scenami, jak za PRL, nie robiono w 2003-2004 albo 8-10 lat temu? No, po części dlatego bo seksownych pań w Polsce znacznie mniej, niemało dla kasy i warunków życia w latach w 1973-2003 wyszło za mąż za cudzoziemców i wyjechało. czy najpierw z Polski wyjechało, a potem tam sobie na miejscu kogoś wynalazło.