• Informacje na temat:

  dorota kolak

Artykuły na temat: dorota kolak
 • Dorota Kolak już nie może się doczekać wnuka!

  Dorota Kolak (60 l.) jest teraz w ciągłej gotowości, bo w każdej chwili na świat może przyjść pierwszej dziecko jej córki, Katarzyny Michalskiej.

 • Dorota Kolak: Taniec na motocyklu

  - Żeby mieć czas zamieszać w garze i się pogapić - to przepis Doroty Kolak na odpoczynek. Aktorka bardzo skrupulatnie, na czerwono, wpisuje w kalendarz urlop. - I po prostu staram się go pilnować - podkreśla.

 • Dorota Kolak i jej recepta na udany związek

  Ten rok był dla Doroty Kolak szczególny. Skończyła 60 lat i wydała swoją córkę za mąż. - Mam głębokie poczucie przemijania. Czasem myślę, jakie to życie jest ulotne, kruche - wyznaje aktorka(...) Dorota studiowała w Krakowie, a Igor w Łodzi. Odległość tylko zaostrzyła apetyt na miłość. Gdy się spotykali, nie potrafili się rozstać. Najpierw ich domem był Kalisz, potem przenieśli się na Wybrzeże...

 • Dorota Kolak: Aktorstwo konserwuje

  Dorota Kolak opowiada o tym, jaka jest naprawdę, kto się nią inspiruje i jak wygląda życie z drugim aktorem.

 • Dorota Kolak rzuci karierę dla córki?! To będzie dla nich ciężki czas!

  Dorota Kolak (60 l.) nie może narzekać teraz na brak pracy w swoim życiu. Jednak niedługo wszystko może się zmienić…

 • Dorota Kolak: Miłe, starsze panie? To się zmieniło

  Już dziadkowie Doroty Kolak zajmowali się sztuką, pasję i zawód przejęła także córka aktorki. Gwiazda opowiada, jak żyje się w artystycznym domu, zdradza również swoje zawodowe plany na przyszłość.

 • "Barwy szczęścia": Dorota Kolak bardzo dużo zawdzięcza... serialom

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z „Barw szczęścia”, wyznała niedawno, że – czekając przez wiele lat na ciekawe role filmowe – swoje pragnienie obcowania z kamerą zaspokajała, grając w serialach. - Seriale to była moja szkoła filmowa – powiedziała.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • "Barwy szczęścia": Dorota Kolak obchodzi święta tradycyjnie, ale... bez choinki

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z "Barw szczęścia", kilku lat temu zdecydowała, że podczas świąt Bożego Narodzenia w jej domu nie będzie... choinki. - Od kiedy moja córka jest dorosła, zamiast drzewka mamy specjalną, własnoręcznie zrobioną wiązankę - mówi aktorka.

 • "Carte blanche": Andrzej Chyra traci wzrok

  23 stycznia 2015 roku na ekrany kin trafi "Carte blanche" - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca historia nauczyciela z liceum, który - aby zachować ukochaną pracę i przygotować uczniów do matury - ukrywa przed światem, że stopniowo traci wzrok. Od dziś oglądać możemy zwiastun produkcji.

Zdjęcia na temat: dorota kolak
Wideo na temat: dorota kolak
 • Tak mieszka Dorota Kolak, cz.1

  Kaszubski dom pary aktorskiej - Doroty Kolak, znanej szerszej publiczności m.in. z serialu "Przepis na życie" czy Radio romans", oraz Igora Michalskiego .

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Tak mieszka Dorota Kolak, cz. 2

  Kaszubski dom pary aktorskiej - Doroty Kolak, znanej szerszej publiczności m.in. z serialu "Przepis na życie" czy Radio romans", oraz Igora Michalskiego.

 • Chce się żyć

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z "Jesteś Bogiem" Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa...

Dyskusje na temat: dorota kolak