• Informacje na temat:

  dorota kolak michalska

Artykuły na temat: dorota kolak michalska
 • Dorota Kolak rzuci karierę dla córki?! To będzie dla nich ciężki czas!

  Dorota Kolak (60 l.) nie może narzekać teraz na brak pracy w swoim życiu. Jednak niedługo wszystko może się zmienić…

 • Dorota Kolak: Aktorstwo konserwuje

  Dorota Kolak opowiada o tym, jaka jest naprawdę, kto się nią inspiruje i jak wygląda życie z drugim aktorem.

 • Dorota Kolak dumna z córki. Poszła w jej ślady!

  Jej mąż, znany aktor Igor Michalski (58 l.) przekonywał ją, że życie polega na smakowaniu, nie na pędzeniu. Dorota Kolak (58 l.) nie od razu zrozumiała sens tych słów... Miała wpojone, że życie to(...) piątym biegu, byle tylko spełnić oczekiwania innych. Dorota, jak najlepsza uczennica, musiała mieć wszystko zrobione na wczoraj. Punktualna i bez reszty oddana scenie. Teatr był domem, życiem. Taki...

 • Dorota Kolak: Kąpiel w fontannie w Sopocie

  Aby spotkać się z mężem, jeździ na kolacje do Krakowa. Odpoczywa w pociągu, w którym spędza więcej czasu niż w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Dzięki niej Irena z "Przepisu na życie" i Anna z "Barw szczęścia" potrafią zmagać się z przeciwnościami losu.

 • Dorota Kolak już nie może się doczekać wnuka!

  Dorota Kolak (60 l.) jest teraz w ciągłej gotowości, bo w każdej chwili na świat może przyjść pierwszej dziecko jej córki, Katarzyny Michalskiej.

 • Dorota Kolak: Późna kariera

  Dorota Kolak obchodzi w środę, 20 czerwca, 55. urodziny. Ostatnie lata były dla artystki najbardziej owocne w całej karierze zawodowej.

 • Dorota Kolak i jej recepta na udany związek

  Ten rok był dla Doroty Kolak szczególny. Skończyła 60 lat i wydała swoją córkę za mąż. - Mam głębokie poczucie przemijania. Czasem myślę, jakie to życie jest ulotne, kruche - wyznaje aktorka(...) Dorota studiowała w Krakowie, a Igor w Łodzi. Odległość tylko zaostrzyła apetyt na miłość. Gdy się spotykali, nie potrafili się rozstać. Najpierw ich domem był Kalisz, potem przenieśli się na Wybrzeże...

 • Do babci jej daleko

  Dorota Kolak opowiada o roli w "Przepisie na życie" i swej pełnej aktorów rodzinie.

 • "Barwy szczęścia": Dorota Kolak wreszcie może nacieszyć się... mężem

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z „Barw szczęścia”, przez wiele lat spotykała się z mężem jedynie w przelocie. Od kiedy jednak Igor Michalski, czyli Jan Toruńczyk z „Lekarzy”, został dyrektorem teatru w Gdyni, nic już nie stoi na przeszkodzie, by – jak mówi aktorka – mogli wreszcie nacieszyć się sobą.

 • "Barwy szczęścia": Same problemy

  Dorota Kolak, czyli Anna Marczak z "Barw szczęścia" ma w serial u same problemy. Jedna z jej córek wdaje się w romans ze swoim profesorem, a druga bez wiedzy rodziny sprzedaje dom.

Zdjęcia na temat: dorota kolak michalska
Wideo na temat: dorota kolak michalska
 • Tak mieszka Dorota Kolak, cz.1

  Kaszubski dom pary aktorskiej - Doroty Kolak, znanej szerszej publiczności m.in. z serialu "Przepis na życie" czy Radio romans", oraz Igora Michalskiego .

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Tak mieszka Dorota Kolak, cz. 2

  Kaszubski dom pary aktorskiej - Doroty Kolak, znanej szerszej publiczności m.in. z serialu "Przepis na życie" czy Radio romans", oraz Igora Michalskiego.

 • Chce się żyć

  Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, poruszająca, emanująca optymizmem i humorem, historia niepełnosprawnego Mateusza, który - mimo trudności w komunikacji ze światem zewnętrznym i licznych przeciwności losu - udowadnia, jak wiele może zdziałać siła ludzkiego ducha. W roli głównej znany z "Jesteś Bogiem" Dawid Ogrodnik, który stworzył jedną z najniezwyklejszych i najbardziej wzruszających kreacji w polskim kinie ostatnich lat, na miarę aktorskich dokonań Daniela Day Lewisa ("Moja lewa...