• Informacje na temat:

  dorota miśkiewicz mąż

Artykuły na temat: dorota miśkiewicz mąż
 • Serialowy przewodnik

  ...lada dzień się rozstaną. Miłosz ma już dość samochodu, z którym są ciągłe kłopoty. Bożenka domyśla się, że mąż marzy o nowym aucie i tylko szuka pretekstu, by zacząć się za nim rozglądać. Jasiek(...) w kawiarni. Miśkiewicz nie przestaje adorować dziewczyny. Sugeruje, by poszli "na całość". Śmiałek wmawia Malwinie, że Paulina uczestniczy w procederze handlu chorymi zwierzętami. Gdy ta informacja...

 • Serialowy przewodnik

  ...kamerkami, by podglądać mieszkańców Wadlewa. ODC. 2007 Jowita powoli dochodzi do zdrowia. Radek prosi Aleksa o pomoc. Daria przeżywa kolejne zauroczenie. Miśkiewicz zaprasza dziewczynę do przetestowania(...) miała odebrać Ksawerego od Filipa! Potem znowu traci nad sobą kontrolę. Były mąż nie zamierza więcej patrzeć przez palce na jej wybryki. Wojtek nadal rywalizuje z Bretnerem o Żanetę. Tym razem spotykają...

 • Opole: Wzruszony Marek Grechuta

  "Mąż jest ogromnie wzruszony, że w tym roku w Opolu został tak uhonorowany - powiedziała żona Marka Grechuty, Danuta. W niedzielę, 4 czerwca, artysta otrzymał w Opolu Grand Prix za całokształt twórczości, której poświęcony był koncert "Świat w obłokach". Na Rynku odsłonięto też jego gwiazdę w Alei Gwiazd Polskiej Piosenki.

 • Laureaci Feliksów Warszawskich

  Aktorzy Ewa Dałkowska, Jerzy Trela, Wiktoria Gorodeckaja, Łukasz Lewandowski i Lidia Sadowa oraz reżyser Ondrej Spisak otrzymali w poniedziałek, 24 października, Feliksy Warszawskie za sezon 2010/2011. Feliksa specjalnego otrzymał aktor i publicysta teatralny - Witold Sadowy.

 • Finalista "Idola" o "Ja wam pokażę!"

  Najnowszą komedię romantyczną na podstawie bestsellera Katarzyny Grocholi "Ja wam pokażę!" będzie można oglądać w kinach od 10 lutego. Dwa dni wcześniej odbędzie się uroczysta warszawska premiera filmu. Podczas gali Sławek Uniatowski, finalista "Idola", zaśpiewa promującą film piosenkę "Kocham cię".