• Informacje na temat:

  dorota osinska historia

Artykuły na temat: dorota osinska historia
 • "Hallelujah" Leonarda Cohena dla Kasi Markiewicz

  "Przepiękne", "poryczałam się", "łzy same popłynęły" - tak widzowie "The Voice of Poland" komentują ujawniony fragment koncertu dla Kasi Markiewicz, zmarłej 23 marca uczestniczki programu.

 • Polska animacja lepsza od "Kung Fu Panda 2"

  25 września w Los Angeles zakończyła się pierwsza edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmów 3D. Jednym z triumfatorów festiwalu została pierwsza polska animacja pełnometrażowa w 3D "Latająca maszyna", która w LA zdobyła nagrodę publiczności.

 • Koncert dla Kasi Markiewicz: Łzy syna

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły specjalnego koncertu poświęconego pamięci Kasi Markiewicz, zmarłej na raka uczestniczki "The Voice of Poland". Występ został nagrany na kilka dni przed jej śmiercią.

 • Jurorzy "The Voice of Poland" o Kasi Markiewicz

  Śmierć Kasi Markiewicz, uczestniczki "The Voice of Poland", poruszyła wiele osób. Kondolencje złożyli m.in. jurorzy programu.

 • Kto wygra "The Voice Of Poland"?

  Po skompletowaniu drużyn jurorzy "The Voice Of Poland" rzucą swych podopiecznych w wir pojedynków na głosy. Kto z nich wyjdzie zwycięsko i zostanie "głosem Polski"?

 • Dwa problemy "X Factor"

  Przed twórcami i uczestnikami trzeciej serii "X Factor" stoi poważne wyzwanie: muszą obronić się przed coraz mocniejszym "The Voice Of Poland" i udowodnić, że deficyt osobowości i talentu jest tylko pozorny.

Wideo na temat: dorota osinska historia
 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Prosta historia o miłości

  Dwoje scenarzystów (On i Ona) podczas podróży pociągiem wymyśla scenariusz "prostej historii o miłości". Na początku bohaterowie ich historii funkcjonują w sali prób, z umowną scenografią plenerów i wnętrz, by wreszcie przesiąść się do prawdziwego pociągu. Mamy zagubioną kobietę (Martę), pewnego siebie mężczyznę (Aleksa) i ich przypadkowe spotkanie, w które niespodziewanie ingeruje reżyser (Patryk). Jesteśmy w pociągu na planie filmowym. Historia odwraca się o 180 stopni, postacie zyskują...