• Informacje na temat:

  dorota rabczewska kontrowersje

Artykuły na temat: dorota rabczewska kontrowersje
 • Doda kończy 27 lat

  Dorota Rabczewska , samozwańcza królowa polskiej muzyki rozrywkowej, kończy dziś 27 lat. Piosenkarka ze świętowaniem urodzin poczeka jednak aż jej narzeczony, Nergal wróci w pełni do zdrowia.

 • Doda: Rodzice się nie przejmują

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka zespołu Virgin, wzbudza wiele kontrowersji swoim wypowiedziami, zachowaniem i wyglądem. Przysparza jej to wielu fanów, ale także i zaciekłych wrogów, którzy często w niecenzuralnych słowach odnoszą się do osoby piosenkarki.

 • Oni wzięli ślub w 2018 roku. Meghan i Harry przyćmili wszystkich? W Polsce też się działo!

  ...ślubach czytaj na następnej stronie. Dorota Rabczewska i Emil Stępień Wieść o ślubie Dody (34 l.) była sporym zaskoczeniem. Zwłaszcza, że niewielu wiedziało o jej związku! Co prawda ona i Emil(...) kontrowersje. Dostarczyła ich osoba panny młodej. Największym problemem był jej stan cywilny. Meghan jest rozwódką, a do tej pory drzwi do rodziny królewskiej dla takich osób były zamknięte. Jednak królowa...

 • Włosi o Dodzie: "Oraz Dora"

  Udział Doroty Rabczewskiej w obrazie Krzysztofa Zanussiego "Serce na dłoni" został zauważony podczas festiwalu filmowym w Rzymie.

 • Koniec lodowego show

  ...piątkowej rozrywki w Dwójce" - dodaje. Na decyzję nadawcy miały wpływ kontrowersje, które niemal od początku wywoływało show. Widowisko było krytykowane przez działającą w TVP Komisję Etyki, Rzecznika Praw Obywatelskich oraz ludzi mediów. Już pierwszy odcinek III edycji show wzbudził spore kontrowersje. W programie dochodziło do licznych pyskówek pomiędzy Dorotą Rabczewską a Justyną Steczkowską...

 • Doda wygrała z tabloidem

  Wydawca dziennika "Fakt" ma przeprosić Dorotę Rabczewską, znaną jako Doda, i zapłacić jej 30 tys. zł za artykuł z 2005 r. z "obraźliwymi i kłamliwymi informacjami" na jej temat - orzekł w piątek prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • "Fakt" musi przeprosić Dodę

  ...zadośćuczynienia (Rabczewska żądała 100 tysięcy). Ponadto obniżono koszty sądowe, które pozwany ma zwrócić powódce - z 9,5 tysiąca do ponad tysiąca zł. W artykule "Faktu" z grudnia 2005 r. pt. "To już(...) się zgodzić z pozwanymi, że powódka nie może korzystać z ochrony sądowej, bo sama kreuje swój specyficzny wizerunek" - mówiła sędzia Dorota Markiewicz w ustnym uzasadnieniu wyroku SA. Dodała, że fakt...

 • O kim śpiewa Monika Jarosińska (teledysk)?

  Skonfliktowana z Dodą aktorka i piosenkarka Monika Jarosińska zaprezentowała nowy wideoklip do piosenki "Sex Shop".

 • Księża o Dodzie: "błazenada"

  Informacja, że Doda wystąpi w filmie u Krzysztofa Zanussiego, uchodzącego dotychczas ze reżysera kina moralnego niepokoju, za twórcę będącego nieco poza popkulturą, wzbudziła spore kontrowersje. Słowa krytyki popłynęły nawet ze strony księży.

 • Doda przechytrzyła agencję?

  Kolorowa prasa donosi o szczegółach zakupu nowego mieszkania przez Dodę. Mieszkania, w którym, jak już zapowiedziała wokalistka, "będzie się mogła bzykać wniebogłosy".