• Informacje na temat:

  dorota szelagowska i sztaba

Artykuły na temat: dorota szelagowska i sztaba
 • Dorota Szelągowska "remontuje swoje życie"

  Dorota Szelągowska (38 l.) zdecydowała się na rewolucję w swoim życiu i kolejną przeprowadzkę.

 • Adam Sztaba został rolnikiem

  Adam Sztaba wraz z żoną Dorotą Szelągowską znaleźli swój azyl. Zmęczeni warszawskim zgiełkiem będą mogli wypoczywać na mazurskiej wsi w okolicach Olsztyna, we własnym domu. Wcześniej jednak czeka ich jego remont.

 • Dorota Szelągowska w końcu pokazała ojca!

  Dorota Szelągowska (37 l.) zdjęciem na Instagramie zaskoczyła wszystkich...

 • Dorota Szelągowska: Dla kogo urządza tak duże mieszkanie?

  Dorota Szelągowska (38 l.) zaczęła odliczanie dni do wielkiego finału. Właśnie kończy urządzanie nowego mieszkania. Lokal ma blisko 200 metrów. To dużo więcej niż małe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu, gdzie Dorota zamieszkała po rozwodzie z Adamem Sztabą.

 • Dorota Szelągowska jest zakochana!

  Dorota Szelągowska (35 l.) ma za sobą nieudany związek z Adamem Sztabą (41 l.), ale po niemiłych doświadczeniach wcale nie zwątpiła w miłość. Znalazła nowego partnera!

 • Dorota Szelągowska znowu będzie mamą?!

  Dorota Szelągowska (36 l.) zniknęła z życia publicznego. Jaka jest tego przyczyna?

 • Dorota Szelągowska potwierdziła narodziny dziecka!

  Dorota Szelągowska (37 l.) właśnie została po raz drugi mamą i postanowiła podzielić się tym wyjątkowym momentem w życiu z fanami.

 • Dorota Szelągowska w końcu szczęśliwa

  Jej życie właśnie przechodzi wielką rewolucję. W wieku 37 lat Dorota Szelągowska po raz drugi została mamą. Niedawno ponownie wyszła także za mąż.

 • Dorota Szelągowska o mężu: "Poślubiłam najlepszego przyjaciela"

  Dorota Szelągowska (38 l.) rzadko publicznie wspomina o mężu. Tym razem zrobiła wyjątek i ujawniła, że jest dla niej nie tylko ukochanym, ale kimś więcej. Wygląda na to, że małżonków łączy naprawdę wyjątkowa relacja.

 • Dorota Szelągowska chce uciec z Warszawy! Przez Sztabę?

  Pod koniec ubiegłego roku córkę popularnej Dorotę Szelągowską (34 l.) spotkał osobisty dramat. Po 12 latach wspólnego życia, zwieńczonych w 2013 roku pięknym ślubem nad morzem, Adam Sztaba odszedł(...) w miłości mogłaby obdzielić jeszcze wiele bohaterek powieści. Dorota nigdy nie pozwoliła jej pogrążyć się w rozpaczy. Nawet wtedy, gdy przed laty mąż Katarzyny wyrzucił je z domu, z jedną walizką, bez...

Zdjęcia na temat: dorota szelagowska i sztaba
Wideo na temat: dorota szelagowska i sztaba
 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Erratum

  Żona, syn, dobra posada - w życiu Michała wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z zespołu, marzenia, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy,...

 • Święty interes

  "Wszyscy święci" polskiego kina wreszcie grzeszą... humorem! Adam Woronowicz i Piotr Adamczyk bawią do łez w "Świętym interesie" Macieja Wojtyszki, nawiązującym do najlepszych tradycji gatunku komedii prowincjonalnej spod znaku "Samych swoich", "Nie ma mocnych" i serii "U Pana Boga...". "Święty interes" to komediowa opowieść o dwóch braciach (Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz), którzy wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb dawno niewidzianego ojca. Okazuje się, że w spadku odziedziczyli jedynie...