• Informacje na temat:

  dorota wellman córka

Artykuły na temat: dorota wellman córka
 • Dorota Wellman: Silne kobiety z jej rodziny!

  Dorota Wellman (56 l.) po mamie i babci jest silna, a kiedy trzeba, bezkompromisowa, ale ma też w sobie pokłady wrażliwości. Z mężem od wielu lat tworzy udany związek. Nie nudzą się ze sobą.

 • Lesbijka i seks za pieniądze

  W środę, 9 września, na antenę TVN Style powraca Dorota Wellman, która po raz kolejny spotka się ze swoimi gośćmi w programie "Ten jeden dzień". To już trzeci sezon programu.

 • Wellman szuka Młynarskiej męża!

  Dorota Wellman stwierdziła, że nie spocznie, póki nie wyswata swojej przyjaciółki, która od dłuższego czasu jest samotna...

 • Urbańska o stylu swej córki

  - Zwracam uwagę na to, co moja córka nosi, razem chodzimy na zakupy - powiedziała Natasza Urbańska o swej czteroletniej Kalince. Aktorka wyznała również, czego nie pozwala zakładać swemu dziecku - na przykład butów na obcasach i... turkusowych rajstop w żółte kaczuszki.

 • Młynarska napisała książkę z córką!

  ...o seksie. Postępowa Paulina ma nadzieję, że dzięki niej to się niebawem zmieni. Na premierze w jednej z warszawskich księgarni pojawiła się także Dorota Wellman, która gratulowała paniom literackiego(...) z przyjaciółką Dorotą Wellman, a także przewodnik po Zakopanem. Tym razem do współpracy namówiła własną... córkę. Z tej okazji na wczorajszej premierze "Kochaj i rozmawiaj" dumna mama chwaliła się swoją...

 • Marcin Prokop uwielbia spory

  Pisaliśmy w zasadzie osobno. Żaden z nas nie wiedział, co zawierać będzie część drugiego - zdradza Marcin Prokop, który wspólnie z Szymonem Hołownią napisał kolejną książkę. Co ciekawe zadedykował ją... Dorocie Wellman.

 • Małgorzata Rozenek straciła program. Wygryzła ją...

  Małgorzata Rozenek (24 l.) nie poprowadzi drugiego sezonu "Piekielnego hotelu". Celebrytkę wygryzła córka znanej pisarki!

 • Cena popularności Kingi Rusin

  Pogróżki dla niej i jej ukochanych córek, fałszywi wielbiciele, ostra krytyka i małe uszczypliwostki... Dlaczego musi to znosić?

 • Urszula Chincz z nową fuchą! Dołączy do "Dzień Dobry TVN"...

  ...zobaczą też etatowych gospodarzy: Dorotę Wellman, Marcina Prokopa, Kingę Rusin, Bartosza Węglarczyka, Magdę Mołek, Marcina Mellera, Annę Kalczyńską i Roberta Kantereita.  Córka zmarłego Andrzeja Turskiego...

 • Jesienią coś dla kobiet

  TVN Style zaprezentowała we wtorek, 7 września, jesienną ramówkę. Co nas czeka w nadchodzącym sezonie? Wszystkiego po trosze - programy rozrywkowe, poradnikowe i filmy dokumentalne, ciekawe rozmowy i dobre rady. Będzie też sporo nowości.

Zdjęcia na temat: dorota wellman córka
Wideo na temat: dorota wellman córka
 • Wellman do Prokopa: Biegasz po domu goły z fifolkiem?

  Dorota Wellman i Marcin Prokop tworzą zgrany duet od lat. Nic więc dziwnego, że znają się jak łyse konie i często żartują z siebie nawzajem. Ostatnio jeden z tematów dotyczył tego, w czym Polacy(...) i "strój filozoficzny". "Biegasz tak nago z fifolkiem na wierzchu?" - dopytywała Wellman. Mała córka Prokopa chyba nie czuje się wtedy zbyt komfortowo... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Erratum

  Żona, syn, dobra posada - w życiu Michała wszystko jest poukładane. Pewnego dnia odwiedza swoje rodzinne miasto, żeby załatwić sprawę, o którą prosi go szef. Ma odebrać sprowadzone ze Stanów auto i od razu wracać. Sprawy przybierają jednak inny obrót... Michał musi pozostać kilka dni dłużej w miejscu, z którego kiedyś tak bardzo chciał uciec. Powracają wspomnienia, kumple z zespołu, marzenia, o których dawno zapomniał i zdarzenia z przeszłości, które zmieniły jego życie. A może są rzeczy,...