• Informacje na temat:

  dorota wellman i jej córka

Artykuły na temat: dorota wellman i jej córka
 • Dorota Wellman: Silne kobiety z jej rodziny!

  Dorota Wellman (56 l.) po mamie i babci jest silna, a kiedy trzeba, bezkompromisowa, ale ma też w sobie pokłady wrażliwości. Z mężem od wielu lat tworzy udany związek. Nie nudzą się ze sobą.

 • Lesbijka i seks za pieniądze

  W środę, 9 września, na antenę TVN Style powraca Dorota Wellman, która po raz kolejny spotka się ze swoimi gośćmi w programie "Ten jeden dzień". To już trzeci sezon programu.

 • Wellman szuka Młynarskiej męża!

  Dorota Wellman stwierdziła, że nie spocznie, póki nie wyswata swojej przyjaciółki, która od dłuższego czasu jest samotna...

 • Urbańska o stylu swej córki

  - Zwracam uwagę na to, co moja córka nosi, razem chodzimy na zakupy - powiedziała Natasza Urbańska o swej czteroletniej Kalince. Aktorka wyznała również, czego nie pozwala zakładać swemu dziecku - na przykład butów na obcasach i... turkusowych rajstop w żółte kaczuszki.

 • Młynarska napisała książkę z córką!

  ...o seksie. Postępowa Paulina ma nadzieję, że dzięki niej to się niebawem zmieni. Na premierze w jednej z warszawskich księgarni pojawiła się także Dorota Wellman, która gratulowała paniom literackiego(...)Trzeba przyznać, że Paulina Młynarska stała się niezwykle płodną pisarką. Na rynku wydawniczym pojawiła się właśnie jej kolejna książka. W swojej bibliografii ma już dzieło napisane wspólnie...

 • Marcin Prokop uwielbia spory

  Pisaliśmy w zasadzie osobno. Żaden z nas nie wiedział, co zawierać będzie część drugiego - zdradza Marcin Prokop, który wspólnie z Szymonem Hołownią napisał kolejną książkę. Co ciekawe zadedykował ją... Dorocie Wellman.

 • Daria Trafankowska: o jej problemach finansowych mało kto wiedział

  Wciąż trudno uwierzyć, że w kwietniu minęło 14 lat, odkąd nie ma wśród nas Darii Trafankowskiej. Coraz mniej takich ludzi. Jak mówią jej przyjaciele, aktorka, choć przez większość życia zmagała się z problemami finansowymi, nigdy nie odmówiła nikomu pomocy.

 • Cena popularności Kingi Rusin

  Pogróżki dla niej i jej ukochanych córek, fałszywi wielbiciele, ostra krytyka i małe uszczypliwostki... Dlaczego musi to znosić?

 • Małgorzata Rozenek straciła program. Wygryzła ją...

  Małgorzata Rozenek (24 l.) nie poprowadzi drugiego sezonu "Piekielnego hotelu". Celebrytkę wygryzła córka znanej pisarki!

 • Jesienią coś dla kobiet

  TVN Style zaprezentowała we wtorek, 7 września, jesienną ramówkę. Co nas czeka w nadchodzącym sezonie? Wszystkiego po trosze - programy rozrywkowe, poradnikowe i filmy dokumentalne, ciekawe rozmowy i dobre rady. Będzie też sporo nowości.

Wideo na temat: dorota wellman i jej córka
 • Wellman do Prokopa: Biegasz po domu goły z fifolkiem?

  Dorota Wellman i Marcin Prokop tworzą zgrany duet od lat. Nic więc dziwnego, że znają się jak łyse konie i często żartują z siebie nawzajem. Ostatnio jeden z tematów dotyczył tego, w czym Polacy(...) i "strój filozoficzny". "Biegasz tak nago z fifolkiem na wierzchu?" - dopytywała Wellman. Mała córka Prokopa chyba nie czuje się wtedy zbyt komfortowo... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jeden dzień

  Pozornie trudno o mniej dobraną parę niż Emma i Dexter. Ona - niepoprawna idealistka i marzycielka, brak jej siły przebicia. On - pewny siebie przystojniak i prawdziwy król życia. Ona na wszystko musi ciężko zapracować. On od razu dostaje to o czym zamarzy. Ona szuka miłości, on seksu. Spotykają się w noc po zakończeniu studiów. Jutro każde pójdzie własną drogą. Gdzie będą za rok, za dwa? I każdego następnego roku? Adaptacja światowego bestsellera Davida Nichollsa z udziałem nominowanej do...

 • Piąte: nie odchodź

  Po stracie matki piętnastoletnia Roma próbuje uporządkować swoje życie na nowo. Mieszka z ojcem. Mężczyzna jest jednak kompletnie pochłonięty pracą i zaniedbuje relacje z córką. Pomimo wzajemnej potrzeby bliskości, oboje żyją obok siebie i nie potrafią nawiązać głębokiego kontaktu. Dziewczyna znajduje ukojenie w intensywnych treningach tańca. Pewnego dnia do opuszczonego domu w sąsiedztwie Romy wprowadza się tajemniczy nieznajomy (Daniel Olbrychski). Nastolatka zaczyna podejrzewać, że...